Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 66
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 36
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    abi ustte gorunce yazasim geldi suan yok hic biyerde ama hacim icin en kral suplement diyolar ya yok ama

2. mahser07

mahser07 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ewet dostum , abartmıyorum belki 100 yere - 100 siteye baktım yok , olanların da tarihi geçmiş .. Bazı sitelerde siparişi hala açık ama ben arayıp sordum onlara we tarihi geçmiş ewet dediler...Ben almanyadan getirtcem , hem de neredeyse yarı fiyatına..Bu arada ewet en kral..

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Distrübitör ve satıcılar açgözlülük yapıp saçma sapan fiyatlarla satmaya çalışırlarsa son kullanma tarihi de geçer, ürünleri ellerinde de patlar. Beter olsunlar.

4. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ama ürün nası kanki

5. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar spora yeni başladıgımda kullanmıstım bu ürünü kotu kullanmama rağmen etkisi cok buyuktu suan almayı dusunuyorum ama biraz pahalı maddi sıkıntısı olmayan herkese öneririm saygılar

6. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum yokki be ya kullansak !!

7. lecossel

lecossel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok övülmüş bu ürün ama piyasada yok sanırım artık Türkiye'de satan görmedim buna alternatif olan tadı güzel ne önerirsiniz arkadaşlar?

8. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Evet öyle bizzat kendim her supplement satan firmayla disbritorle görüştüm gg deki satıcı profilleriyle kısaca internette bu ürünün adı geçen her satıcıyla. Yok, ithal edilmiyor. Etkisine gelince kendim kullanamadım bulamadığım için ama önceden kullanan arkadaşlarım var çok iyi olduğunu söylüyorlar. Bunun yerine kompleks bir ürün şuan yok sanırsam. Optimum un pro complex var oda yok Türkiyede

9. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kokusu çürümüş et gibi geldi bana ve berbattı. sebebi içinde 4 çeşit balık ihtiva etmesinden geliyo. sardalya vs.. ama tadı ve karışımını begendim hakikaten. tadının kokusuyla alakası yok ve icimide güzel su veya sütle. ama mixerde karıştırın derim cunku shaker da çozulmuyor pek. tr piyasasındaki eniyi gainer dır bana gore. yukarda arkadasda yazmış zaten 16 ya 13 karbo protein oranı var. yani 1 e 1 nerdeyse. 150 gr civarı 1 serviste 7 gram kreatin var ve daha neler neler var. icindeki ölçek 50 grlık filan. 2 veya 3 servis alınabilir diye yazıyor günde. ama 2 servisi gecmeyin siz. etkilerine gelince, bende hemen sonuç vermişti 2 ayda 5 kiloya yakın aldım. ve duzenli antremanla yag filan yapmamıştı. suan piyasada bulunmuyor malesef.

Son düzenleme: 24 Nisan 2014
  10. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    adamlar vitargoyla izole proteini karıştırmışlar biraz da kreatin eklemişler satıyorlar işte neyine şaşırdınız bu kadar anlamadım :D

11. fatihkoc

fatihkoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Sayfayı Paylaş