Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 66
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 36
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yavaş karışımlı Karbonhidrat ve Protein desteği

Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer - 4,59 kg

Her üç kaşık (153 g) içeriği:
    Kalori................................................................................................................650

Yağdan gelen kalori............................................................................................60
    Toplam Karbonhidrat ........................................................................................ 80 g
    Protein ............................................................................................................ 65 g
    Toplam Yağ ....................................................................................................... 7g
    Doymuş Yağ ....................................................................................................... 4g
    Kolesterol ...................................................................................................... 30mg
    Sodyum ....................................................................................................... 200mg
    Besin Lifi ............................................................................................................ 6g
    ISO MASS - Whey Protein İzolatı, Süt Protein İzolatı, Yumurta Protein İzolatı,
    Misel Alfa ve Beta Kaseinleri ve Kaseinatları, Laktoferin.............................................2g
    CARBO MASS - 5 DE Maltodekstrin, Dekstroz, Yulaf Lifi .........................................60g
    CREA MASS - Kreatin Monohidrat, Trikreatin Malat, Kre-Alkalyn, Kreatin Orotat, Kreatin
    Alfa Ketoglutarat, Kreatin Etil Ester, Kreatin Pruvat................................................... 7g
    OMEGA MASS - Enzim modifiye ayçiçeği yağı tozu, orta zincir trigliserit tozu, hodan yağı
    tozu (tohum), keten tohumu yağı tozu, konjuge linoleik asit tozu (CLA), canola yağı,
    omega 3 ........................................................................................................... 6.5g
    VITA MASS - Vitamin A Asetat, kolekalsiferol, d-alfa tokoferol asetat, askorbik asit, folat,
    tiamin mononitrat, riboflavin, niasinamid, pridoksin hidroklorid, siyanokobalamin, biyotin,
    d-kalsiyum pantotenat, dikalsiyum fosfat, potasyum iyodid, potasyum klorid, ferrus
    fumarat, magnezyum oksit, bakır glukonat, çinko oksit, krom nikontinat .................. 3.22g
    GLUTA MASS - Glutapur glutamin, glutamin alfa ketoglutarat, glutamin etil ester,
    n-asetil l-glutamin .............................................................................................. 2.2g
    N.O. MASS - Arginin alfa ketoglutarat, arginin etil ester di-HCL, sitrulin etil ester malat,
    l-norvalin ........................................................................................................ 500mg
    BCAA MASS - L-valin, l-valin etil ester, l-lösin, l-lösin etil ester, l-izolösin, l-izolöktin etil
    ester................................................................................................................ 550mg
    CP (Creatine Precursor) MASS - Betain, glikosiyamin ...................................... 250mg
    ENZYME MASS - Protes, laktaz ......................................................................... 250mg

Süt, soya, yumurta ve balık (ringa, ançüez, uskumru, sardalye, somon).

Not: Bu ürünü sadece beslenmeye ek olarak kullanın. Kilo vermek için kullanmayın.

Uyarı: Demir içeren ürünlerin yanlışlıkla doz aşımı, 6 yaşın altındaki çocuklarda ölümcül zehirlenmeye sebep olur. Kazara yüksek doz alınması durumunda, derhal doktorunuzu veya zehir kontrol merkezini arayınız.
    Kre-Alkalyn®, BioCeutical Research & Development Laboratory (BR&D)' nin tescilli markasıdır.
    Kre-Alkalyn®, (6,399,661) patentli ve BioCeutical Research & Development Laboratory (BR&D)'ye tescillidir.
    ISO-MASS, kilo aldırıcıların geleceğidir. Bilimsel olarak formüle edilmiş karbonhidrattan 16:13 protein oranıyla ISO MASS, eklenmiş yağ birikintileri olmadan ciddi kas kütlesi kazanmanız için dizayn edilmiştir. ISO MASS titizlikle yapılmış yavaş karışımlı proteinler, kompleks karbonhidratlar, kas gelişimi için 7 tip kreatin, kas yenileme için 4 tip glutamin, zihin/vücut fonksiyonları eklenmiş tamamlanmış vitamin karışımları, zihin ve vücut geliştirmek için 6 temel sağlıklı karışım, vazodilasyonu artırmak için 4 nitrik oksit karışımı, vücudun doğal kreatin üretimini artırmak için kreatin kompleksi ve emilimi yükseltmek için enzim kompleksi ile formüle edilmiştir. Bütün bunlar bütün gurme aromalarımızda, geleneksel milk shake tadında bulunabilir.

Kullanım Önerisi:
    1-3 kaşık ISO-MASS'i tercihinize göre su veya süt ile karıştırınız. Günde 3 servis alınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
    mtcinar, zhu.zhq, YKarayigit ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. RAI

RAI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü kullanan kimse yokmu acaba

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yabanci sitelerde ürün hakkinda olumlu sözlerden bahsediliyor. Etkili oldugunu belirten bir cok kullanici var, fakat tad olarak begenilmedigide söyleniyor. Örnegin muscle juice ürüne oran tadini kötü oldugu söyleniliyor.

Icerigine bakilirsa cok iyi bir ürüne benziyor.
    Bu sitede 5 üzerinden 4,4 almis:
    http://www.fitflex.com/iso-mass-xtreme-gainer-review.html

4. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    içeriği gerçekten harika duruyor, bu spora başlıyalıdan beri 14 aydır hiçbir supplement kullanmamama rağmen acayip kullanasım geldi ürünü.:D hayret böyle bir ürünü nasıl kullanan olmaz anlamak güç, içeriğe bakıcak olursak piyasadaki belki de en iyi gainer.

5. impreza53

impreza53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum yarısına geldim . 2 ayda 5 kg civarı aldım . yanlnız 3 ölçegi tek seferde içmek gerçekten mümkün degil acayip mide bulandırıyo onun dışında ürün gayet tatmin edici..

6. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    su anda bulk donemdeyim ve urunu yaklasik 3haftadir kullaniyorum ve memnunum arkadaslarinda dedigi gibi 3 olcegi birden icmek imkansiz ben ara ogunlerimden birinde 2 olcek iso mass 400ml sutle tuketiyorum

ben tadini begendim ama tabi bu kisden kiseye degisir

urunu gercek bir kilo aldirici arayan herkese tavsiye ederim

7. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    neredeyse tüm marka gainerları kullandım.içeriği çok çekici geldi bu sezonda açılışı bunla yapayım.sonuçları yazarım buraya.aslında weider crash weight gain da alacağım denemek için ikisinide yazarım sonuçlarını.

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    ON Serious'tan sonra başka bir gainer kullanmaya karar verirsem alacağım ilk ürün bu olacak. Ama malesef ürünle ilgili çok az yorum var.

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünü tam alacağım zaman ithalatçı firmanın stokları tükenmiş.

Şansa bak...:mad:

10. Mythe

Mythe Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben şuanda bu ürünü kullanıyorum.vanilyalısını..güzel olan tarafı gainerlarda yaşadımız en büyük sıkıntı biliyosunuzki servis dozu..yani servis dozları ne shakere sığıyo nede bişi..bu yüzden azar azar kullanmak zorunda kalıyoduk.ama bu ürün 153 gramlık servisiyle hem shakera rahatça sığıyor hemde içerği hakkaten bi çok gainera göre çok çok iyi.1 haftada tam 4,5 kilo aldım.ve sağlam cardio yaptıım için sadece 450 gram kadarı yağ olarak kiloma eklendi.
    yanlız en sorunlu tarafı günde 3 kez içmek biraz sıkıntı yaratıyor.çünkü çok uzun bi süre tok tutuyor ve yemek yemek sorun haline geliyor.benim yaşdıım tek sıkıntı bu onun dışında ürün 10 numara

11. YKarayigit

YKarayigit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,ben yaklaşık spora başlıyalı 1.5ay oldu ve 18 yaşındayım.Bundan 2 3 sene öncesine kadar 6-7sene basketbol oynadım fit ve atletik bi vücudum var...Ve şuan sporumun yanında gainer almaya karar verdim.Uzun bi süredir forumu inceliyorum supplementler bölümünü.Fakat çok kararsız kaldım ve en sonunda bu ürünü almayı tercih ettim.Urun kaliteye benziyo 3-4 yorum ve fiyatından dolayı..Bu ürün hakkında bilgi sahibi olanlar beni aydınlatabilirmi,açıkçası maddi sıkıntım yok o yüzden kaliteli birşey düşünüyorum.
    Saygılar..

12. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    maddi sıkıntın yoksa weider giant mega mass al derim

13. YKarayigit

YKarayigit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    @wishdropper
    giant mega bass 2000 ile 4000 arasında fark warmı içerik olarak yoksa biri 7kg biri 3kg ondanmı ? biliyorum bu sorunun yeri burası deyil fakat cwp verirsen sevinirim :)

14. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftadır bu ürünü takip ediyorum ve almayı planlıyorum.. bilen ve kullanan arkadaşlara bi sorum olacak.. ürün yağlanmaya sebeb oluyormu ? içinde cla olduğunu okudum ancak bazı ark. lar şu kadar kilo yanında şu kadar yağ aldım diyorlar.. acaba bu ürün ile yağ almadan kilo almak mümkünmü ? veya hem kilo alıp hem vücuttaki olan yağları eritmek mümkünmü ? şimdiden teşekkürler !!

15. Mythe

Mythe Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sana hem fitness eğitmeni olarak hemde ürünü kullanmış biri olrak cvp veriyim.kullanıpta yağlanma oldu dien arkadaşlar bilki tam olarak iyi idman yapamamış o aldıkları kaloriyi yakamamış arkadaşlar..protein ve carbonhidratın fazlsını yakamadığın zaman vücut bunları yağa dönüştürüyor.yağı minimum düzeyde alarak kas kütleni arttırabilirisn.nasıl cardio yapıp kas kaybetmeden kilo veremiyosan yağ almadanda kilo almam mümkün deildir.bunu minimum şartlarda gerçekleştirmen senin yaptığın idmanın sertline bağlıdır.hem kilo alıp vücuttaki yağları eritmekse evet mümkündür.

16. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cok tsk ederim hocam istediğimi aldım :))

17. mertahmet

mertahmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese tek tek selamlar.Bende burada bulunan çoğu arkadaş gibi kilo almak isteyipte alamayan insanlardan birisiyim.Kilo almak istiyorum artık yeter diyip kilo almanın yöntemlerini araştırırken nette bu ürünü görmüş olup, konusununda burada açılmış olduğunu görünce yanıt alabilme olasılığımın yüksek olduğunu düşünerek çok mutlu oldum.Yalnız şöyle birşey var ki handikapa düştüğüm benim gördüğüm şuydu:
    İsimlerinin aynı olduğunu farkedince görsel bir değişime gittiğini düşünerek hata yapmadığımı farzediyorum.Öncelikle ben sporla uğraşmıyorum.Enazından şimdilik.Özellikle hocalarımın ifadeleri benim için çok daha önemli.Günlük yemek yeme şeklim kahvaltı haricinde fena değildir.Tıka basa yiyen birisi değilim ama 1.90 olup üstünede 80 kilo olunca sanırım birşeylerin ters gittiği fazlaca açık.Lafı daha fazla gevelemeden tavsiyelerinizide işin içine atarak bu ürünü kullanmamı önerir misiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürü borç bilirim.

18. spymasterw

spymasterw Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ürünün özelliklerine bakılırsa bi çok üründen etkili fiyat olarakta biraz pahalı bi ürün faydasına gelince şu şekil anlatayım öncelikle beslenmene devam etmen gerekir yani sıkı beslenme + gainer bu ürünü kullanıyorum diye beslenmeyi es geçersen verim alman zor. şimdi gelelim asıl konuya bu ürünü kullandığında nasıl kilo alırsın onuda söylim önce göbeğin yağlanır sonra vücudunun diğer bölgeleri yani bu kilo faydalı olmaz bunla birlikte spor yapman lazımki kiloyu vücuda yedirmen gerek yani bu demekki spor + beslenme + gainer bu + lar dahada gider buna sen karar verirsin vücut senin nasıl olması gerektiğine sadece sen karar verirsin aslında olay çok basit önce karar vermen lazm ne istediğini bilmen lazım thums:

19. mertahmet

mertahmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında istediğim şey çok basit: önce biraz 80 kilodan 85-86 kiloya çıkıp akabinde spora başlamak.İstediğim şey kaslı bir vücuttan ziyade kollarımın normal oranda gözükmesi ve kemiklerimin sayılmaması tabir-i caizse :) Uzun lafın kısası düzgün bir kilo oranıyla başlamak istiyorum.Tabi 5-6 kiloyu nekadar zaman içerisinde alırım oda beklemekle öğrenilebilinicek birşey.

20. mertahmet

mertahmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka herhangi bir önerisi olan var ise beklemekteyim :)

Sayfayı Paylaş