Ultimate Nutrition BCAA 12000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün hakkındaki görüşleriniz

1. Çok başarılı

oy sayısı 22
    64,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 11
    32,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Fünffünf

Fünffünf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bence tam bir fiyat performans ürünü 2:1:1 oranı çok iyi ancak bir miktar glutamin olabilirdi :/

2. JackGhosen

JackGhosen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Tavsiye etmiyorum arkadaşlar, sebeplerine gelirsek şöyle açıklayayım.

Karpuz aroması bir yerden sonra o kadar iğrenç ve içilmeyecek hale gelmeye başlıyor ki anlatamam. Muhtemelen denemeden anlamayacaksınız.
    Eğer bol su ile içmeyecekseniz içerken deli gibi boğazınızı yakıyor, her zaman da yarım litre karpuz aromalı suyu mideniz kaldırmıyor.
    Düzgün karışması için çok çalkalamanız gerekiyor, içmeden önce 5-10 dakika bekleyip köpürcüklerin geçmesini beklemezseniz bir de yakıp geçtikten sonra gaz yapıyor.

Eğer ürünü almayı düşünüyorsanız varsa bu yorumumu da dikkate alın, sonra üzülürsünüz.

3. Mehmet42

Mehmet42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Abiler ben 15 yaşındayım kırmızı et yiyemiyorum ette bcaa varmış okuduğum a göre bcaa alayım diyorum ama yasin kucuk diyorlar haklılar ama büyüme hormon unu artırmak için ne yapmam lazim?

4. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    limon aromalısı gayet güzel. Bende limonlusunu kullanıyorum.

legolas246 bunu beğendi.
  5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Konu hort olacak ama benim merak ettiğim bir ürün.

Şu an musclepharm 3:2:1 kullanıyorum. O da karışmıyor arkadaşlar. Bu tarz saf amino ürünlere karışmıyor yorumu, bi eksi değil içeriği oldukça saf olduğu için ortaya çıkan bir durum. Bunu kabullenmek gerekiyor öncellikle. Ben antrenman esnasında içtiğim suyun içine atıyorum. Karpuz aromalı musclepharm'ı. Yalnız feci baydı, artık gerçekten içmeye mecalim kalmıyor. Ürünün yarısını bitirdim. Artık başka bir ürün daha alayım da dönüşümlü olarak kullanayım diyorum.

Ultimate 12000 denemek istiyorum. Kesinlikle ve kesinlikle karpuz aroması dışında bir şey almak istiyorum. Limon olabilir, ama o da pembe limon yazıyor. Hatta farklı kaynaklarda karpuz limon olarak geçiyor korkuyorum :) Biraz daha ekşi bir tat iyi olurdu.

Limon veya üzümü kullananlar tadını biraz anlatsalar memnun oluruz.

ftck bunu beğendi.
  6. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    ürünle ilgili yorum okumaya girmiştim ve ek olarak böyle bir bilgi edindim vesilenizle. Teşekkür ederim.

legolas246 bunu beğendi.
  7. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Aslında her ne kadar ölü gibi olsa da çok önemsiyorum bu forumu. Gerçekten çok güzel günlerim geçti, çok güzel muhabbetler ettik bu spor hakkında özellik supplement konusunda her şeyi bu forumdan öğrendim. Çok rahat kimseye sormadan aradan yıllar geçse bile kendim supplement alışverişimi yapabiliyorum. Onun yanına şunu, şunun yanına bunu alayım. Şundan 5 gr atayım vs. gibi.

Yorumunuza çok memnun oldum. Forumu önemsediğim için mesajlarımı özenli ve bilgi verici yazmaya gayret ediyorum.

ftck bunu beğendi.
  8. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    BODYFORUMTR dijital bir kütüphane gibidir. Ne zaman kafam karışsa imdadıma yetişir. Aslında herkes için öyle ama genelde ihtiyaç olunan bilgi alınıp çıkılır. Forumlar hep böyledir, her alanda sessiz kahramanlardır. Konuların arka sayfalarında çok değerli bilgiler vardır. İnsanlar avrupa ve amerikadaki gibi forum kültürünü benimseseler buraların değeri daha çok ortaya çıkar. Maalesef bu rolü sosyal medya çaldı. Çaldı ama forumların verimi asla oralarda yok.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ekim 2018 ---
    Emin olun sizin bile unuttuğunuz bir çok yorumunuzdan google ile foruma ulaşarak faydalanan sayısız insan vardır.

legolas246 bunu beğendi.
  9. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Madem öyle şu an kullandığım Bcaa için inceleme başlığı açayım madem.:)

10. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Gerçekten böyle, insanlarda vefa olsa, foruma vakıf olsalar ve faydalandıkları bilgiler için bir teşekkür butonunu kullansalar daha iyi anlaşılır bu durum.

legolas246 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş