Ultimate Nutrition BCAA 12000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün hakkındaki görüşleriniz

1. Çok başarılı

oy sayısı 22
    64,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 11
    32,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ultimate Nutrition Flavored BCAA Powder 12.000 (475gr) BCAA 2:1:1

Kullanım Şekli: 1 ölçek (7,6gr) ürünü favori içeceğiniz veya su ile karıştırın. Optimum kullanımı için günde 2 defa antrenman öncesi ve antrenmandan hemen sonra alın. İleri seviye vücut geliştiriciler için 2 ölçek önerilir. (60 Kullanım)​

İçerdiği Amino Asitler:

rockybalboa7, komutantopatan, dungean ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    İşini iyi yapan ürünlerden bir tanesi faydasını kesinlikle görüyorsunuz dezavantajları ise fiyatının yüksek ve karpuz aromasının çok kötü olması şayet ben mevye suyuna karıştırıp öyle içiyorum.

JackGhosen ve Unchained bunu beğendi.
  3. Moonster

Moonster Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürünü kullanan varmı.Değerleri oldukça güzel bir ürün . Suda çözünmesi imkansıza yakın gibi,su üzerinde yüzüyor.

4. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan

Aromasız toz bcaa ların genel sorunu bu...

Suyla karıştırma, ölçekle dök agzına üzerine su iç...

yasin ibrahim terzioğlu bunu beğendi.
  5. SVSTRGMR

SVSTRGMR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    AVUKAT
    Yer:
    Konya
    bu ürünü almayı düşünüyorum
    yorumlarınız nelerdir

-RevoLt- bunu beğendi.
  6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Aslında içerik ve fiyat olarak en uygun bcaa bu. Kuzenimle ortak alıcaz kişi başı 243gr yani yeni versiyonuyla 40 servis olacak bence gayet doyumlu ama ürün hakkında daha çok yorum olsa daha iyi olurdu

7. lordofoceans

lordofoceans Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Antalya-Trabzon
    ben bu üründen aldım ve antreman öncesi ve sonrası 1 er ölçek kullanmayı düşünüyorum fakat aynı zamanda ultimate prostar % whey kullancam ve whey içinde 6 gr. dan fazla bcaa bulundurduğunu söylüyor bu durumda antremandan sonra bcaa yı kullanmasam mı sadece whey mi alsam sizin görüşleriniz nedir?

8. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    ürün gayet iyi arkadaşlar bendeki farkı görseniz koşarak alırsınız. yaptığı sporu kaybetmek istemeyen idmanlarda biraz daha olsun enerjim olsun hareketler çıksın diyorsanız bu ürün birebir. Ancak günlük protein alım miktarınıza dikkat edin fark göremeyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere protein olmazsa kas olmaz e dolayısıyla bcaa'nın koruyacağı kas da olmaz. :D Diğer kullananların aksine ben aromasından memnunum tavsiyem çok karıştırmayın. Eğer karıştırırsanız köpürür ve genzinizi çok yakabilir. Shakerınızın süzgeçinin kaldırın tozu dökün suyu doldurun 2-3 kere sallayın ve 30 sn çökmesini bekleyin sonra sallayarak için ne genziniz yanar ne de tadından şikayetçi olursunuz.
    Ben bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum.

hukukcu bunu beğendi.
  9. mkd

mkd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar merhaba ,

benim şöyle bir sorunum var yada kafama takılan konu :)

Bu ürün için antrenman öncesi ve sonrası 1'er ölçek kullanın diyor. Ben faydalı olduğunu hissettiğim için antrenman sırasında kullanıyorum.

İşte tam burada da kafa şu sorular takılıyor.

*Antrenman sırasında 1 ölçek alsam yeterli olur mu ?
    *Antrenman sırasında 1 ölçek aldıysam antrenmandan hemen sonra 1 ölçek daha almalı mıyım ?
    *Antrenmandan önce 1 ölçek antrenmandan sırasında 1 ölçek kullanmalı mıyım ?
    *Antrenman sırasında 2 ölçek birden alsam herhangi bir fayda yada zararı söz konusu mu ?

Bu arada nitro amino fx ürününü 1 öçek antrenman sırasında kullanıyordum ( ölçeği daha büyük )

Gerekli midir bilmem ama boy ve kg bilgilerim 1,81 boy 80 kg göbek bölgesi az yağlı.

ürünün kullanımı ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

10. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    *beslenmenize bağlı aminoasit ve protein bakımından doyuyorsanız antrenman öncesinde almanızın bi fayda ya da zararı yok karaciğeri fazladan yorarsınız ki bununda hiç gereği yok
    *eğerki aminoasit ve protein kaynaklı beslenemeyip bcaaya başvurduysanız spor öncesinde enerji sağlanması yağsız kas kütlesinin oluşmasına yardımcı olmak ve kasların çalışmasına yardımcı olmak adına iyi bir adımdır. Yoğun antrenmandan sonra vücutta bcaa rezervleri tükendiyse spordan sonra da almanızda fayda vardır. Ama dediğim gibi fazlasının yararı yok. Her yerinizden sivilce fırlayabilir.
    *yakın zamanlarda bcaayı almak biraz daha profesyonel işi yoğun kardiyo programından önce 1 ölçek, kardiyodan hemen sonra ağırlık çalışılacaksa antrenman sırasında iyi olabilir.
    *2 ölçeği birden almak dediğim gibi fazlasının yararı yok.

bu ürünü hala kullanıyorum faydasını görmeye devam ediyorum da. yazdıklarım kişisel araştırmalarım ve kullanımların sonucu yazdıklarımdır. Elbetteki bir hoca değilim ama çok süzgeçten geçtiler. vücuttan vücuda farklılık gösterebilir ama büyük boyutlarda değil.
    saygılarımla.

11. o_N_u_R

o_N_u_R Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Turizm Otelcilik
    Yer:
    Istanbul
    Iki urun arasinda kararsiz kaldim,yardimci olursaniz sevinirim. 187 boy 91 kg 29 yas bel bolgem yagli ve gobek mevcut.
    Ultimate Nutrition BCAA 12000 mi yoksa Gaspari Nutrition Bcaa 6000 sizce hangisini almaliyim arkadaslar ?

12. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Ben ramazandan sonra define dönemıne gircem açıkcası bcaa şuan araştırıyorum içerik olarak ultımate gerek porsıyon dıkkatımı cekti susan aklımda 3 marka var ultımate dymatız multıpower acıkcası f/P olarak ultımate daha cazıp gelıyor bcaa oranıda çok yüksek bcaa ların kaslarımızı korumada bırebır amıno asıtlerdir karaciğer emılmeden dırek kaslara ulaşır ve işlem görürler.. :eek:o_Oo_Oo_O

13. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Fiyat porsyn sayisi olarak ekonomik duruyor.e129 dan bikanlar deneyebilir :)

14. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Dymatize bcaayla arasinda fp orani olarak dymatize daha iyi givi duruyor ikisini de kullananlar ne onerebilirler acaba ?

15. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Karpuz aromalısı nasıl arkadaslar?

16. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Felaket... ben içerken akla karayı seçiyordum, resmen insanın boğazını yakıyor

legolas246 ve JackGhosen bunu beğendi.
  17. doğukan1806

doğukan1806 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bir kutu ürünü bitirdim ve tecrubelerimi paylaşmak istiyorum. Daha öncesinde 1 sene boyunca düzenli olarak xtend bcaa kullandım. Bu ürünü ünlü bi sitenin kampanyasıyla 95 liraya aldım yani oldukça ekonomik oldu. Ürün içerik olarak tatmin edici düzeyde özellikle L Lösin oranı tek porsiyon için yeterli. Ancak ürünü benim kullandığım gibi antreman içinde kullanmak isteyenlere söylüyorum içeriğinde sitrülin malat ve glutamin yok bu sebepten antreman içinde kullanırken o beklediğim ve xtende de aldığım verimi alamadım. Sonradan kendim Gluta Pure aldım ve antreman içinde kullanmak için 5 gr glutamin 10 gram bcaa karışımı yaptım. O biraz daha durumu toparladı gibi. Ölçek olayında sıkıntı var arkadaşlar ben hassas tartı kullanıyorum ve ölçek olarak bu kadar hatalı bilgi veren supplement görmedim. bir tepeleme ölçek ortalama 5 gr geliyor bilginize. bir porsiyon yaklaşık 7,5-8 gr. Aroma ve karışma olayına gelirsek. Ürün suda kolay kolay çözülmüyor yani çok çalkalamak gerekiyor ki bu da çok köpürmesine sebep oluyor. Tat olayı göreceli bir şey bana göre tadı güzel. Genel olarak toparlarsak ürün benim aldığım fiyatı (95tl) göz önünde bulundurursak fiyat/performans ürünü diyebilirim. Ancak ekonomik sıkıntım yoksa veya ürün şu andaki fiyatıyla satıştaysa tercihimi xtend den yana kullanırım. (Özellikle antreman içinde kullanıcaksam) Merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

nonstoper26 bunu beğendi.
  18. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar ben de dün siparis verdim daha önce xtend kullaniyordum.ultimate prostar protein tozu, ultimate bcaa ve mhp glutamini kombin yapmak istiyorum.protein tozunu spor oncesi ve spor sonrasi ,mhp glutaminde ise 12 saat emilim var eger spor esnasinda da glutamin ile bcaa yi karisitirip kullanmayi düşünüyorum vucuda emilimde gecikme olur mu glutaminden dolayi yada nasil Kullanabilirim .?

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. doğukan1806

doğukan1806 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Benim şuanki kullandığım supplement kombiniyle hemen hemen aynı kombini kullanıyorsun :) Ürünü su veya meyve suyu gibi içeceklerle tükettiğin sürece kana karışma süresinde fazla oynama olmaz. Yani antreman içinde bcaa+glutamine doğru olur. Ancak antreman öncesi ve sonrası protein yerine; antreman sonrası protein, öncesinde ise eğer bir preworkout ürününüz varsa onu yoksa 30 dk önce 3-4 gr bcaa yı tüketip gitmenizi tavsiye ederim.

octopus0 bunu beğendi.
  20. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu ürünün üzüm aromalısini deneyen varsa fikrini paylaşabilir mi?

Sent from my SM-N7500Q using Tapatalk

Sayfayı Paylaş