Ultimate Amino 2000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

96,4%
  2. orta karar

3,2%
  3. başarisiz

0,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Mrfreeze

Mrfreeze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahte degil arkadasim icin rahat olsun :roll: su anda elimde tutuyorum bende ayni ürünü kullaniyorum sadece whey formula yaziyo yani senin tarif ettigin kutunun aynisi ayrica bu ürünü satan güvenilir internet sitelerinde de resim bu kutnun aynisi, diger resimde gösterilen kutu sanirim türkiyede yok ben daha hic görmedim, ayrica sanirim kutunun arkasinda t.c. tarim ve köy isleri bakanliginin izni ile solid sport tarafindan ithal edilmistir falan yaziyordur seninkindede

2. sercaner

sercaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaşlar bende yeni başladım amino 2000 i kullanmaya ama biraz tedirginim yani yan etkisi varmı onu öğrenmek istiyorum. Asıl korkum eskiden şişmandım ama diyetler sonucu zayıfladım şimdi çok iyi yani ama ürünü kullandığımda eski halime dönermiyim diye kormadan ediyorum. (Biliyorum saçma ama napalım kilo verene kadar canım çıktı :D ) Hepinze kolay gelsin....

3. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende amino ultimate 2000 aldım ama böle pek fazla etkisini göremedim bundan önce amino 4600 kullanmıştım o daha çok etki göstermişti acaba amnio 4600 ü çiğneyerek yiyordum bu yutuluyor acaba bir fark varmı arkaşdalar

4. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ..kaçar tane alıyorsun kardeşim, 3 kez 4 er tane şeklinde mi?...

5. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son zamanlar sabah 3 spordan önce 3 sonra 3 yastarken 3 tane

6. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    bende bu ürün war 1 ay önce almıştım ama daha başlamadım üzeinde 3*3 şeklinde yazıyor ama bence 4 er tane almak daha faydalı olabilir, orta karar bir ürün zati...

7. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ii diolar ama yazın kullandım diyemi ne bence weider amino bayağı bir ilgi görüyor onu alsaydın ama belki sende daha ii bir etki göstrerebilir arkadaşım

8. genius

genius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Civil Engineer
    Beyler aynı ürünü bende kullandım, Adanada Solida' dan aldım.. hatta bu kutudan 2 tane bitirdim, benim dış görünüştede sadece whey formule yazıyor ve Amino ile 2000 arası ayrık, genel olarak memnum kaldım urunden fakat benden kaynaklanan sebeplerden dolayı (düzgün bir şekilde salona devam edememden:)) çok iyi bir sonuç alamadım. ama yinede gözle görülür bi faydası var..
    Gelelim sahte kutulara, aklınızı karıştırmak istemem ama özellikle bu urunun sahtesi bol miktarda mevcut piyasada, nerden biliyorsun derseniz Adanada Amerikan pazarı diye biyer var buradaki arkadaşlar bilirler, İncirlikten gelen amerikan urunlerinin bol bulundugu ve piyasaya göre daha ucuz oldugu bir yer, bende ilk kutumu bir hata edip buradan almıştım ve olumsuz duyumlar yuzunden 2.kutumu solidadan aldım ve hem kutularda hemde tablerde barizbir fark fardı inanın o an ki duygularımı anlatamam sok oldum:) Alahalalh yaw bunlrın biri sahta ama hangisi solidadan aldığımın sahte olmasına ihtimal vermedim çünkü amerikan pazarından aldığım kutunun yazıları hafif titremiş gibi kaymış gibi ama çok dikatli bakılınca anlaşılıyor,, ve tabletler biras daha buyuk..
    Bu yuzden arkadaşlar sakın turkiyede tanınmamış emin olmayan yerlerden suplement almayın.....
    Aklımdan bu soru işaretlerini atmak için en son GNC den almaya karar verdim( amino burst 300) ordaki bayan o kadar emin ve ikna edici konuşuyordu ki milli takımda bizim urunlerimizi kulanıyor falan bi de bunu deneyim dedim...henuz deneme dim bugun gidecem spora ilk bugun kullanacağım.. onuda yorumlarım sonra ama onun amino asit değerleri nerdeyse yarısı kadar Ultimatein ordaki bayan Ultimete deki urunun çok ağır oldugunu söyledi.. 3*4 alıyorum deyince sok oldu bu kadar çok alamanız sakıncalı olabilir siz profesyonel değilsiniz dedi...

9. emreyz

emreyz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    kocaeli
    abi bu ürünü nasıl ucuz bulabilirim bilen söylesin lütfen :)

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kendi satış yerlerınden alabilirsin ama ana bayi olduklarından ındırıme gıtmeyeceklerdır.ınternet uzerındekı bazı satış noktaları oldukça guzel ındırımler yapıyor.bunları takıp etmeyı dene.

11. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ..evt en uygunu internetteki bazı dönemlerde indirime giren ürünleri takip etmek (günün fırsatı vb.), 2. si de son kullanma tarihine yaklaşan ürünlerde bazı satıcılar ciddi indirimler yapabiliyor (ama dikkat etmek lazım, kullanım süresini ve son kullanma tarihini iyice hesaplamak lazım sonra elimizde patlamasın)...

amerikan pazarı tarzı yerleri kesinlikle önermiyorum 20-30 ytl ucuz diye sahte malları satıyorlar, buna dikkat etmek lazım...

12. talayman

talayman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEN BU ÜRÜNÜ 95 ALDIM

MERHABA ARKADAŞLAR DÜN BENDE BU ÜRÜNÜ ALDIM 95,00-YTL PEŞİN VERDİM UMARIM TAVUK GİBİ YOLUNMAMIŞIMDIR...HER NEYSE YAN ETKİLERİ VARSA HOCALARDAN ÖĞRENMEK İSTERİM...TEŞEKÜRLER

13. serdar1980

serdar1980 Guest

arkadaşlar bu ürünü amino gold ile kıyaslayabilirmiyiz? amino gold 325 tablet 60 milyon civarı çok daha uygun değil mi? hem değerler aynı gibi. ne dersiniz?

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    farkı gramajı

bi tanesi yani 2000 nin de 2 gr bunda ise 1.5 gram amino var. birinde günde 9 adete alıyorsun ve 18 gr amino diğerinde 18 gram amino için 12 adet alman gerek. farkı bu. fiyat olarak uygun. istersen al derim. ben 2000 liği 79 ytl ye almıştım.

15. leventyil

leventyil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ikinci verdigin resim dogru olani arkadas ben belcikada bu urunleri satiyorum ilk resimdeki sahte olabilir kontrol etmek istersen bu urunun resimlerin www.edvanamsterdam.nl den bakabilirsin ben mallarimi bu kisiden aliyorum ve kendiside ultimate team uysei herkese selamlar

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sahte olmadigi ve neden bu sekil etiketlendigi daha önce aciklandi.
    Türkiyedeki versionu bu sekil, eger TR´de digerlerini bulursaniz büyük ihtimalle birileri yurtdisindan getirdi....

17. madmax

madmax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    mersin
    arkadaşlar ben Ultimate amino 2000 i 10 yıldır bilirim.Teşvikiye reasürans çarşısında farmatek ten alırdım.O zamanlar yumurta proteinidi ancak daha sonra bugünkü whey amino satılmaya başladı.Hiç bir değişiklik yok.Şimdiki ithalatçı solida getiriyor.Solida nın etiketi varsa sorun yok.Benim amino 2000 için fikrimi sorarsanız,biyolojik değerinin düşük olduğunu bu sebeple sindiriminin zor olduğunu söyleyebilirim.Ben şimdi weider 2200 kullanıyorum memnunum.

18. mehmetsaityilmaz

mehmetsaityilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino 2000i antreman günleri haricindede almak gerekiyormu yani hergün 9 tane

19. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    maddi durumun varsa kullanman tabi ki faydalı olur.
    ama ben zar zor yetiriyorum dersen alma off günlerde.ama antreman günlerinde kısma hiç

20. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese slm, universal 1900 bitirdim ve weider 2200 kullanmayı düşünüyorum çünkü esansiyel amino değerleri gerçekten çok daha iyi.Ama yutulmuyomuş buda heralde, 1 tanesini rahat yutuyorum diyen varmı?

Sayfayı Paylaş