twister hareketinin saçmalığı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ParZ tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Umut dünyası , malesef bir çok hocalarımız millete umut satıyor :)

Keske bazı şeyleri bu sporda biraz kaşarlanmadan öğrenme imkanı olsa ,
    Şuan ortalama atıyorum kafamdan 100 tane salon varsa bundan 1 elin parmaklarını gecmeyecek orandadır vucut gelistirme salonu olan.
    Diğerleri malesef saglıklı yasam hareketleri şuanki tanımı türkiyede Fitness yapıyorum hikayesi adı altında kurulan vakit geçirme rekreasyon aktivitelerin yapıldıgı salonlar :)

Bakıyorum bizim salonlardaki bayanları ve göbekli abilermiz ve kardeslerımızı direk yolluyorlar kardiyo aletlerine , birde bu twister aleti yokmu bitiyorum.Gerçi bayanlar tarafndan talep görmesınde ben kendı adıma sakınca görmüyorum pek , yüzümüz gönlümüz acılıyor salonda.

Hele şu eline sopa alıp bel çevresini inceltecegini sananlara , tek faydası yaz aylarında salondaki insancıkları serinletmek , harbiden güzel esinti geliyor hele seriye bağlayanlar tarafından vantilatör gibi mübarek :)

Malesf sektör böyle , kapıdan yağ yakmak ıcın gırene bir koşu bandı,twist,sopa ve L-carnitin :)
    Başka hiçbir atraksiyon yok , neden olsunki gerci ne kazancı var

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bölgesel yağ yakımı diye birşeyin olmadığını biliyorum fakat salon hocam bu şekilde söylemişti.Beldeki yağlanmanın diğer yağlanmalara göre farklı olduğunu yani abdominal yağlanmanın bu hareket ile daha iyi azaldığını söylemişti.

Sayfayı Paylaş