Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Basarili

49,3%
  2. Orta karar

43,1%
  3. Basarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    benim aldıgım 2 kutuda birbirini tutmuyor açıkcası üzerindeki yazılar.sanırım farklı kutuları var.çünkü 2 aldıgım kutununda orijinalliğinden eminim.

2. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    daha önce hiç protein kullanmamıştım kıyaslama yapamıcam ama 1 ay kullanıma rağmen iyi sonuç aldığımı söyleyebilirim

3. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya deliricem twinlap protein aldım çikoltalısı ...

karıştırıyorum fakat içinde beyaz beyaz noktacıklar var alıp tatlarına baktım peynir gibi bir tadı var...

:S

tamam peynir altı suyu bu, olabilir diyeceksinizde ..

kardeşim 2 kutu musletech ve gaspari bitirdim ... bu tarz bi sorun yoktu...kafa_

karıştırdıktan sonra beyaz beyaz tanecikler oluyor ve suya karışmıyor dibe çöküyorlar ...

bu beyaz noktacıklardan gören oldumu ???
    lütfen içimi rahatlatın arkadaşlar .... yoksa aldığım yere saldırmaya gidiyorum ... kafa_

4. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

valla hacı bende 2 kutu çikolatalasından kullandım ama beyaz noktacık olayına rastlamadım.Yalnız şunuda söylemekte fayda var,protein tozlarının belli bir standartının olmadıgını gördüm uzun süre kullanım sonucu.

1) optimum kullanırken sürekli double rich chocolate aromasını almama rağmen bir kutunun tadı diğerini tutmuyordu.Bazen mükemmel oluyodu tadı doyamıyodum bazen zorla içiyodum,aynı malı aynı firmadan aynı modelini almama rağmen.

2) Twinlabın aldıgım ilk kutusu optimumun çikolata aromasının daha koyu kıvamlısıyken,2.aldıgım twinlab kutusu bitter çikolata gibi acımtırak çıktı.

Yani bence sonuç olarak kafaya takmaya değecek bir sorun yok.Eğer son kullanım tarihi normalse,kullanmana bak.

5. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :(

genede içime sinmedi ya...

artık aldık bi kere içicez görücez ... gaspariden sonra biraz uyduruk gibi geldi bana ama . hadi hayırlısı ..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:51 ----------

arkadaşlar fotoları çektim bu gördükleriniz "baya iri iri taneler" ... yani köpük vs değil parmağımla toparlayıp bir kütle haline getirebiliyorum :D

tadıda peynir gibi daha çok lor peyniri gibi ... :D

bu ne yaaaaa olmaz ki böyle kafa_

ya içeyim bunu fakat bu tanecikler bardakta kalıyor ???

yani bu teneciklerin kalması normalmi bunla karşılaştınızmı ... bu gün bi riki defa daha deniyecem
    biraz kutuyu çalkalayım tozlar birbirne girsin ...

sinek ufak ama mide bulandırıyor işte :(

Son düzenleme: 22 Şubat 2012
  6. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ürünü karıştırırken shaker kullanyormusun ?

7. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet shakerim bu ...

sıcak suyla da denedim daha güzel çözülür diye o da olmadı zaten bu resimler sıcak sudan sonra ... mükemmel köpük oldu bibede bunlar çöktü

soğukken köpük yok beyaz noktalar var ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:32 ----------

bir de dikkatimi celb eden bir nokta var dumbelllls

normalde bir ürün aldığımda kapak açıldıktan sonra bir jelatin ve ya kağıt olması gerekmezmi

kullandığım tüm supplementlerde durum böyleydi bunda öyle değil ?

güvenlik jelatini var fakat kapağı açtıktan sonra bir güvenlik duvarı daha olması gerekmez mi ???

ÇOK fena kıllandım yaaaa kafa_

8. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    benim aldıklarımda güvenlik jelatinide yoktu :)

valla zamanında bende çok kıllandım,tercih senin yani içine sinmediyse gerekeni yap tabi.

9. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yarın kargoya veriyorum ... iade

gaspariye devam abi ...

10. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Abi ne yaptın iade işlemini? Bi sorun çıkmamıştır umarım. Nerden sipariş etmiştin bilmiyorum fakat aynı yerden başka bir protein tozunuda sipariş etmeni pek önermem. Benim kullandığım twinlablarda kapağın dışında bir jelatin, kapağı açtıktan sonrada koruyucu gibi bir kağıt daha vardı.

11. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben il olarak distiribitörü aradım seri no dan gerçekliği onaylandı
    oradaki yetkilinin açıklamasına göre ; bunlar 2000 kg lik konteynırlarla geliyormuş ... 1000 de 1 de olsa bu tarz sorunlar çıkabiliyormuş...kafa_

sonra satın aldığım yeri aradım durumu izah ettim hemen iade aldılar bu günde yeni ürün gelecek ... ama programımdan 1 hafta geri kaldım :(

bildiğin üründen şaşmıcan aga ... yada yeni bir şey deniyeceksen de elinde fazladan ürün varken bunu yapacaksın ...thums:

1 haftada kayıp kilo 1,5 abi .... yazık ya bench_O

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    hocam gaspari gibi harika proteinden twinlaba geçmek büyük hataydı zaten, gaspariden sonra iso sensation 93 yada optimum gibi tozlar olur anca :)

13. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    2 kutu çikolata bitirdim,şu andada cookies&cream kullanıyorum,inan bana twinlab bir protein tozundan beklediğini fazlasıyla veriyor.Gaspari,bsn kullanmadım fakat kullandığım diğer iyi sayılacak markalardan hiçbir eksisini görmedim.(weider,optimum.)

14. Tiger_King

Tiger_King Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Abim ve ben Almanyada Yaşiyoruz, 1-2 Sene önce Bodybuilding-ürünleri satmaya başladik ve Türkiyedeki bir arkadaş bize türkiye de Protein tozu cok maaliyetli oldugunu anlatdi. Araşdirma yaptik ve Türkiyedeki ürünler daha düşük kaliteli olmasina ragmen kat kat daha pahali oldunu gördük.
    şimdi Türk-Forumlarinda ve sitelerinde bu gibi ihtiyaclar olup olmadigini yokluyoruz.
    Her çeşit vucutcu gideri bizde bulunur, bu aminoasit olsun, glutamin olsun, protein-tozu veya carbonhydrat olsun elimizde mevcut.

misal:
    Türkiyede 908gram Weider CFM WHEY Protein 169TL (kilo fiyati: 187TL)

Bizde: 2.000gram Bizim Markali Whey Protein(CFM) 149TL (kilo fiyati: 74,50TL)

Kaliteli ürünlerimiz 100% MADE IN GERMANY yane Almanya ürünüdür ve hic bir katki madde icermez.

Kargoyu şu an icin Almanyadan yapiyoruz. Kargo fiyati yüksek oldugu icin kücük miktarlar icin degmiyor.

detayli bilgi icin lütfen ÖM yollayin.

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    gümrük olayını napıyorsunuz sorması ayıp :)

16. Tiger_King

Tiger_King Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gümrüklü bile türkiyede satilan ürünlerden daha ucuz

17. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bir fiyat yazarsan daha doğru olur.

18. Tiger_King

Tiger_King Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    türkiyedeki gümrük fiyatlarini bilmiyorum maalesef, bir arkadas yardim ederse sevinirim.

19. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bugüne kadar 4-5 kutu twinlab bitirmiş biri olarak ilk defa başıma böyle bir şey geliyor,bir önceki sayfada arkadaşın dediği gibi beyaz beyaz parçacıklar var.Tadı vs rahatsız edici değil ama shakerı 2.defa su katıp karıştırmak gerekiyor ne var ne yok içmek için.
    Ürünün orjinalliğinden şüphem yok,her zaman aldığım yerden aldım ama twinlab'a güvenim kalmadı.Twinlab son 1 senedir falan gelen her partide mutlaka bir farklılık yapıyor.Ya tadı tutmuyor,ya kıvamı tutmuyor,partiden partiye değişiklik oluyor.
    Ucuz diye alıyordum ama bundan sonra para mara vermem,30 daha verir myofusion alırım.

20. serkane

serkane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karın ağrısı

Arkadaşlar herkese merhaba.Ben daha önce 3-4 farklı protein tozu kullandım bir problem yoktu.En son twinlab 2 kg lık aldım.Fakat çok kötü karın ağrısı yapıyor.Acaba ağrı yapmadan kullanabilmem için bir yöntem var mı.Koskoca kutu elimde kaldı kullanamıyorum.(Bu şekilde kullanmaya devam edersem dolaşım sistemi bozukluğuna sebep olacak)

Sayfayı Paylaş