Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Basarili

49,3%
  2. Orta karar

43,1%
  3. Basarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    twinlab_whey_protein_fuel_2270_gr_2657.jpeg
    Bir porsiyonda 25 gr yüksek kaliteli Whey Protein.
    Su veya süt içerisinde hızla çözünür, yapışmaz !
    Kas yapısını arttırır, antreman sonrası hızlı toparlanma sağlar.

Hücrelerinin temel yapı taşı olan protein, vücut tarafından dokuların tamiri, büyüme ve kas yapımı için kullanılır. Whey protein kas yapısı ve gücünü artırmanın vazgeçilmez tek yoludur. Düzgün beyin fonksiyonları, uygun protein miktarının alınması ile ilişkilidir. Protein vücudumuzdaki glutation seviyesini yükselterek bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.
    %100 Whey Protein Fuel® ürünümüz hem WPC (peynir altı suyu proteini konsantresi) hem de WPI (peynir altı suyu proteini izolatı) içeren biyolojik olarak kullanılabilir ve yüksek kaliteli % 100 Peynir Altı Suyu Proteinlerinin üstün karışımıdır. Bu karışım % 100 hazır haldedir, hızlı çözülebilir ve zengin, ferahlatıcı tadıyla karıştırılması kolaydır.

5 Lbs.Chocolate SurgeSupplement FactsServing Size1Scoop(35g)Servings Per Container65Amount Per Serving% DVCalories140Calories From Fat20Total Fat2g3%*Saturated Fat1g5%*Trans Fat0g†Sodium60mg3%Total Carbohydrate5g2%*Sugars1g†Protein25g50%*Vitamin A109IU2%Calcium200mg20%Iron0.4mg2%Phosphorus112mg12%Magnesium33mg8%Potassium312mg9%Theobromine63mg†L-Alanine1280mg†L-Arginine600mg†L-Aspartic Acid3310mg†L-Cystine720mg†L-Glutamic Acid4640mg†Glycine450mg†L-Histidine470mg†L-Isoleucine1610mg†L-Leucine2650mg†L-Lysine2180mg†L-Methionine620mg†L-Phenylalanine830mg†L-Proline1600mg†L-Serine1280mg†L-Threonine1810mg†L-Tryptophan560mg†L-Tyrosine770mg†L-Valine1480mg†* Percent Daily Values (DV) are based on a 2,000 calorie diet† Daily Value (DV) not establishedIngredientsWhey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate (From Milk), Cocoa Powder,
    Chocolate Flavor, Guar Gum, Acesulfame Potassium, Sucralose

Kullanım Şekli:
    175 ml (6 ons) soğuk suya 1 ölçek veya 350 ml (12 ons) soğuk suya 2 ölçek ekleyerek günde 1 veya 2 defa içmeniz tavisye edilir. En iyi sonucu elde etmek için uygun diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak kullanmanız önerilir.

Turkhero bunu beğendi.
  2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    kulanan kişiler buradan sonuçları yazsa seviniriz

3. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    ben kullanmıştım..suyla karışımı oldukça iyi herhangi bir topaklanma yapmıyor..tadı da oldukça güzeldi diye hatırlıyorum

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    gecen yaz ılk kez bu urunu denedım ve memnun kaldım ama dıgerlerıyle arasında bır fark goremedım benım kullandıgım vanılya aromalıydı ve acıkcası pek begenmedım ama karısımı oldukca ıyı ama bence basarılı kullanılabılır bır urun

5. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Bizim gibi yeni bodyciler içinde ürünü türkiyede nerelerde bulabileceğimizi ve fiyatlarıda yazsanız daha güzel olmazmı

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    By_CoO ve _Fabregas_ bunu beğendi.
  7. kdmstr

kdmstr Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar protein tozu kullanımına yeni başladım ilk kullandığım ürün gncnin çikolatalı olan ürünüydü. Şimdi bunu almak istiyorum likit amino fuel ile birlikte. Sanırım memnun olmayan yok, fiyatına kıyasla iyi bir ürünmüdür onu merak ettim. Aslında optimum nutrition almak istiyordum ama 2 güne bitmiş benim istediğim. Bende kullanırsam sonuçlarını yazarım. Bu arada supplementler.com da sorun mu var giremiyorum.

8. kdmstr

kdmstr Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü halen kullanıyorum beğendim, karışımı GNCnin çikolatalı ürününe göre daha iyi ama bana göre tad olarak gnc daha iyiydi. Bide şöyle bişey sezdim üründe, normalde çoğu tozların içinden çıkan ölçekler 30gram sanırım, yaklaşık 22 gram civarı protein per servingleri var bu üründe içindeki ölçek 35 gram ve bastıra bastıra 25 gram protein per serving yazıyolar. Sanki ölçeği büyütüp per servingde daha fazla protein var numarası çekmişler gibi geliyor.

Bunun dışında dediğim gibi hoşuma gitti ürün ben beğendim.

edit:bendeki çikolatalı olan

Bu arada şöyle bişey daha farkettim çoğu amino değeri gncninkine kıyasla daha yüksek olmasına rağmen twinlabın ürününde glutamine buılunmuyor glutamic acid var aynı şey aspartate içinde geçerli onun yerine aspartik acid var. Bunlar aynı şeyler mi acaba. Sanırım farklı çünkü muıltipower ın bi ürününde hem glutamine hem glutamic acid var.

Son düzenleme: 11 Haziran 2009
    wrench bunu beğendi.
  9. frhtck

frhtck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü ben de yeni kullanmaya başladım. daha önce ultimate iso sensation kullanmıştım gayette memnundum ama fiyatı gayet pahalı. 2.2 kilosunu 210tlden aşağı bulmak pek mümkün değil. twinlabın aynı gramajdaki ürününü ise yaklaşık 130tl civarına bulabiliyosunuz.

tadı gayet iyi. lakin ölçek konusu benimde kafama takıldı. bugün diğer protein tozunun ölçeğiyle kıyaslamayı düşünüyorum.

10. codespr

codespr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ; Ben 1.84 boyunda 70 kilodayım önceden sporla ilgilenmediğimden olsa gerek bu boy/kilo da belli bir yağ oranına sahibim.Yağlanmadan Hacim Çalışması yapmak istiyorum 1.5 sene civarı 5 ay kadarda cardio süreci ayırdım kendime.Bazı ürünleri araştırdım bu ürün aklıma yattı gibi.Fakat Glutamine 'nin önemini araştırdım bunda glutamine-acid bulunuyor.Fark Nedir ? Ya da iyi bir fiyat aralığında düşük yağ ve kaliteli protein & aminoacidlerden oluşan bir ürün önermeniniz beklemekteyim ona göre satın alıcam . Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum..

11. DeepSilent

DeepSilent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kocaeli
    5 lbs olanından kullandım. 60 serviste 25 gr protein içermektedir. Optimum ile karşılaştırmak gerekirse ON Wheyde 77 servis olması lazım ve her serviste 24 gr protein. Hesaplayınca 5 lbs'de Twinlab 1500 gr protein ON ise 1848 gr protein içermektedir. %20 den fazla protein. Tad olarak çikolata kullandım. Twinlabın tadı daha yoğun bir çikolata bence ON dan daha güzel. Twinlab kolay karışmakta ancak ON kadar değil. Protein miktarı açısından ON kesinlikle fark atıyor.

12. LSG

LSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu marka ve ürün hakkında pek yazılmamış, fazla tavsiye edilmiyor mu acaba?

13. LSG

LSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ????? Yok mu kullanan, kullanmış olan..

14. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen , Öğrenci ( Hacettepe Üniversitesi Güzel
    Yer:
    Ankara
    Yarın sipariş elime ulaşacak ve kullanmaya başlayacağım.

15. LSG

LSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende almayı düşünüyorumda, Twinlab, Universal arasında kaldım..

16. Sahoo

Sahoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürün kaliteli fiyatıda normal bence

17. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    [5 lbs olanından kullandım. 60 serviste 25 gr protein içermektedir. Optimum ile karşılaştırmak gerekirse ON Wheyde 77 servis olması lazım ve her serviste 24 gr protein. Hesaplayınca 5 lbs'de Twinlab 1500 gr protein ON ise 1848 gr protein içermektedir. %20 den fazla protein. Tad olarak çikolata kullandım. Twinlabın tadı daha yoğun bir çikolata bence ON dan daha güzel. Twinlab kolay karışmakta ancak ON kadar değil. Protein miktarı açısından ON kesinlikle fark atıyor.]

kusura bakmayın ama anlayamadım nasıl 60 serviste 25 gr protein?

18. DeepSilent

DeepSilent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Kocaeli
    Kusura bakmayın yanlış yazmışım ama anlaşılır olmadığını düşünmüyorum. Zira bir satır altta açıklaması 60 servis servis başına 25 gr toplamda 1500 gr protein. Ben dikkatsiz davranmışım özür ama siz benden daha dikkatsiz davranmışsınız.

19. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ben anladım ama ne olur olmaz diye gene bi sorim dedim arkadaşım bu ürün sende var mı peki yani kullandın mı ?

20. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    evet 60 servis ve dıger protein tozlarının 5 lbs lerıne göre servıs sayısı az. ancak fıyatıda dıgerlerıne göre daha uygun (ben 120 tl ye aldım). ben su an kullanıyorum gayet memnunum su ve süt ıle karısımı cok guzel ayrıca tadıda gayet ıyı (vanılyalısını kullanıyorum).

Sayfayı Paylaş