Total Testosteron Düşüklüğü YARDIM!!...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zagor34 tarafından 30 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zagor34

zagor34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese selamlar.. yeni üyeyim arkadaşlar.. bir konu hakkında danışmak istiyorum..
    önceden hiç bir kür vs en ufak bir madde kullanmadıgım halde spor yapıyorum diye bir test yaptırdım.
    total testo seviyem 154 cıktı!!!! üroloji fsh lh prolaktin vs bakmadan sustanon 250mg verdi yolladı.
    3 ay sonra gel dedi. vuruldum kahroldum bir ton yan etkisi varmış diye... iğneden 1ay 10gün sonra tekrar detaylı test yaptım sonuclar şu şekilde..
    sizce nasıl bir yol izlemem gerek?

fsh 2.83 aralık(1.5-12.4) lh 1.37 aralık(1.7-8.6) total testoren 1.31 (aralık280-800) e2 <20 aralık(27.1-52.2) prolaktin 8.01 aralık(4.04-15.2)

kas gelişimim vs gayet iyi saçım sakalım yerinde. 171 boy 69 kg. karın kası görüyorum. gittiğim tüm ürologlar nebido ya da sustanon yazmayı teklif ediyolar yok çekiyorum.. kafamda deli sorular.. bir üye klomen kullanmamı önerdi 1 ay. iyice arastırma içine girdim cidden bu durum kurtuluşu olan bir durum mu..? sperm değerlerim de 1.6 cc 57milyon. ileri hareketlilik %30 hareketsiz %55 doktorlar normal dedi kısırlıkta yok. ek olarak varikoselim var.. ŞİMDİDEN GELEN TÜM CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER..

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Aynı başlıktan birden fazla açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş