toparlanma, eski haline dönme. (psikolojim gerçekten çok bozuldu)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AxtoR tarafından 14 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AxtoR

AxtoR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Geçen sene 42 cm kol 103 cm bel çevrem vardı, diyet yaptım 2 ay bel çevresi 93cm kol 40'a düşmüştü (yaklaşık 10 kilo verdim) Ekim gibi üni okumak için gittiğim yerde mecburen sporu bıraktım yurtdışı olduğu için. Yaklaşık 2 ay önce spora başladım 37 cm kol 97 cm bel çevresi vardı. 2 hafta önce Türkiye'ye geldim şuan 40cm kol 99 cm bel çevresi var. Gerçekten çok psikolojimi bozuyor bu olay kendimi kilolu görmek aynaya bakmak bile istemiyorum artık. Diyet yapıyorum ama diyete başladığım halde 1 cm bel çevresi aldım. Ne yapmam lazım nasıl düzeltebilirim bilmiyorumda. Sporda 7. yılım hep ara vererek yapmak zorunda kaldım sporu ama şimdi ki halim gerçekten beni çok kötü etkliyor, resmen yaşama enerjimi bitiriyor :(

2. AxtoR

AxtoR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Güncell++++

3. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Yaptigın diyeti yazarmısin?

4. AxtoR

AxtoR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sabah 5-6 yumurta 2 si sarılı, öğlen gene 5-6 yumurta yanına fıstık felan akşamda gene karbolu bişe yiyorum yanına 5-6 yumurta. Kilo bazında azalma oluyor ama bel çevresinde azalma olmadı bir türlü. Sıkı diet yapıyorum ama olmuyor :(

5. bagagalaji10

bagagalaji10 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    vucüt kilo vermeye üstten ve alttan başlarmış merkez noktası göbek önce üstten ve alttan yağları verip en son ihtiyacı olan karın kısmından vermeye çalışırmış. Bu işte sabır ve süreklilik çok önemli . Kilo vermede ise bana göre karbo yiceksende komplex karbonhidrat almanı tavsiye ederim bulgur tam tahıllı ekmek gibi ve karbo gereksinimini öğlen yapmanı tavsiye ederim akşam karbonhidrat almamaya çalışıyorum ben şahsen 113 kilodan 85 kiloya düştüm ve faydasınıda gördüm.

6. hakuk

hakuk Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Bcaa ile destek alip kardio ihmal etme

Sayfayı Paylaş