Ton Balığı, ve Soru.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 8 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    İyi geceler diliyorum ve konuma giriyorum, şimdi okul okuduğum için(yaş15) bana aperatif tarifler lazım forumda çok fazla şey vardı ama seçemedim. şöyle diyeyim, okul tek öğün yani 08:00-15:00 12:00 da öğle arası var şimdi ben öğlenleri pilav ve ton balığı yemek istiyorum sizce ton balığını ne yapayım?Salata mı yapmam lazım yoksa sandviç tarzı mı yapmak daha sağlıklı kilo almam gerek onuda göz önüne koyalım.

Soruma gelince geçenlerde doktora gittim kilo alamıyorum diye 5 ayda ancak 5 kilo alabildim 55 kiloyum boy 173 doktor dediki çok hızlı bir metabolizman var şimdi buna dayanarak birşey sorayım, ben şimdi ne yesem yakıyorum yani yağ yapmıyor örneğin sabahları atıyorum 5 emek yesem 1 ay sonra hiç yağ olmaz o dereceyim, sizce bulk dönemindeymiş gibi önüme geleni yemeli miyim?(tatlı-kola-yağlı şeyler hariç) bir yandan da sağlıksız beslenirim diye düşünüyorum sizce ne yapmalı?

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    önce bir parazit testi yaptırman en doğru yol...

doktor önermedi mi?...(

bu ülkede bundan muzdarip olmak gayet kolay...çiğ köfte, dışarda salata vb ..(

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    parazit testi falan demedi hatta ilk defa duyuyorum. internette kesin bir bilgi yok bağırsak enfeksiyon falan demişler metabolizmayla alaksı nedir bunun? gerekliyse onu da yaptırayım.

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    kıl kurdu, solucan, tenya vb...

basittir , dışkı kibrit kutusu kdar götürmeniz laboratuara yeterli..bu kafirler besinlerin önemli kısmını tükettikleri gibi, salgı vb sistemleriyle metabolizmayı da sersemletirler...((

5. V0LV0

V0LV0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım doğru solemıs.cekinicek birşey yok. Test yaptır herşeyden önce

6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yarın ilk iş yaptırıyorum. bakalım neymiş sorun.

7. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de yaptır ayrıca benimde senin gibi arkadşaım var 175 boyunda 50 kilo kilo alamıyor ne yedıgını soruyorum aynı senın gıbı kaderiniz heralde tuvalete çıkmasını sordum 2 günde 1 dedi bu kafamı karıştırdı ama ilginç neresine saklıyorsa :D

8. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    kilo alamıyorum gibi birşey söz konusu değil alıyorum ama geç alıyorum, neyse yarın herşey belli olur.Belki de yanlış birşeyler yapıyorum.

Sayfayı Paylaş