ton balığı ve süt gider mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tacettin ark tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    selam ve saygılar
    1-malumunuz üzere spordan sonra muz proteinli süt 500 ml ve konservetuvar ton balığı yediğimizde bir sıkıntı neyim olur mu a dostlar hep derler ya süt ürünleri ve balık zehirlenmeye yol açar diye süt ve balık aynı anda olabilir mi
    2-spora başlayınce şekeri kes bal pekmez tahin yeme kaslar erir dediler bende kahvaltıda artık göbek yapıp yağlanmama sebebiyetasyon veren tahin pekmez karışımını yemiyorum ama vücut şekersiz kalınca çok bitap düşüyorum gücüm gidiyor aşırı şekilde canım kola fanta çekiyor çay içerkende hep şeker atardım onu da kıstım peki bu durumda insülin şeker dengesini nasıl sağlamamız gerekieri neler yapmalıyım teşeşkürler

2. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Konservetuvar :D :D
    Sütle balık aynı anda tüketilmez diye bişey yok bence gayet de yenilebilir.
    Antrenmandan sonra vücuda basit şeker alabilirsin. Kola ve fantayı içmeyeceksin mecbur keseceksin. Antrenman sonrası 1 bardak meyve suyu içsen tamamdır basit şeker olarak. Genelde jelibon falan da tavsiye ediyorlar. Ama kararında olacak tabiki. Fazlası zarar.
    Kendini şartlandırıyorsun dostum vücudunun şekere ihtiyacı yok.
    Bu arada süt kana yavaş karışır. Spor sonrası 1 ölçek whey, protein tozu kullanmıyorsan da tavuk pilav yemeni öneririm.

3. ragreich

ragreich Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben tuketiyorum ton baligi ile sut hic sikintisini gormedim bro

gunde iki cay kasigi tarcin tuketebilirsin birini sabah yada oglen digerini de yatmadan once alabilirsin

4. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    koservatuvar ton balığı güzeldir fakat yinede bi iktisadi idari birimler palamut değil

Lie bunu beğendi.
  5. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    bravoyu eksık yazmışsın onu da yanlış ayzmışsın bro olarak her neyse tarçın ne için ve kullanımı nasıl olacak

Sayfayı Paylaş