TESTESTERON SEVİYESİ

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Denizsarikaya tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Denizsarikaya

Denizsarikaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba şuan 24 yaşındayım 2 sene öncesi ara vermeden önce bacak antremanı yaptıktan sonra testesteron hormonum artıyo ve antremandan sonra ereksiyon halinde oluyodum şimdilerse ise böyle biley olmuyo nedendir acaba yaşayan varmı ?

2. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bunu nasıl tespit ediyordunuz?

3. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Antrenman sonrası testosteron artışı kısa süreli olmasının yaninda vücut kompozisyonunda etkili bir faktör değildir. Antrenman sonrası ereksiyonu fiziksel nedenlerden çok psikolojik nedenlere bağlıyorum. Büyük ihtimalle internette bacak çalışmak testosteronu artırır diye okudunuz. Psikolojik olarak da testo tavan diye düşündüğünüzden ereksiyon yaşıyor olabilirdiniz. Hem ereksiyon artışı demek her zaman testosteronun arttığını göstermez ama testosteron artarsa ereksiyon sayısı da artar (Rastgele ereksiyondan bahsediyorum) Yani ereksiyon ve testosteron arasında correlation var causation yok. Net olarak kimse ereksiyon sayına bakarak testosteron seviyen hakkinda yorum yapamaz. Şu an ereksiyon yasamamanizin bir çok sebebi olabilir. Bence kaygılanacak bir şey değil ama eğer başka şeylerden de (sertlesme sorunu, vücut kılında azalma, halsizlik, göbek bölgesinde yağlanma) sikayetciyseniz bir uzmana danışın.

Ömer Alken ve Denizsarikaya bunu beğendi.
  4. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Antreman sonrasi testo duser benim bildigim

5. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    ERKEKLERDE 17 YAŞ DÖNEMİNDE MAKSİMUM DÜZEYDEDİR EREKSİYON OLAYI. yıllar geçtikçe azalmaya başlar. ben bir sağlık personeli olarak ereksiyon ve cinsel isteğe yediklerimiz, stres düzeyimiz, ekonomik durumumuz ve uyarıcı etkenler dahil olmak üzere pek çok şeyin çok fazla etki ettiğini düşünüyorum.

6. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim antrenmandan sonra testo orani nerdeyse sifira iner sana bu bilgileri kim verdi vucut katabolik olur kitap okumayi sevmiyorsan nat gea belgeseli izleyebilirsin steroidler hakkinda bi belgesel var orda doğal bir sporcunun vucudu nasil calisir anlatiyor.
    kardeşim erekte olmak oraya kan dolmasiylada biraz alakali illaki biseyden tahtik olman gerekmez kan akisi hizlanirsa pump olur kalkar herseyi testoya bağlama
    kaldiki hastaneye gidip bi test yaptirirsan erkete olmani sağlan bi ton hormon var direk testoyla alaksı yok yani sperm kalitesinden tut miktari vs vs bi ton şey için en az 10 tane değer yazar o raporda

Sayfayı Paylaş