testesteron ,bacak,creatine genel soru

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mr X tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bacak çalışınca testesteron arttığını biliyoruz aynı zamanda testesteronun saç döktüğünüde biliyorum
    bu yüzden bacak çalışmama kararı aldım bir daha varsın kürdan bacak desinler saç dökülmesini göze alamam artık
    ve arkadaşlar 3 gündür hafif ateşim var creatineden kaynaklanma ihtimali varmıdır?

2. mkaya

mkaya Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Mr X, senin bacak çalıştığında yada herhangi bi kas grubu, vucudunun uretecegi testosteron bellidir 3-7mg. Doğal çalışan biri için saç dökmesi söz konusu değildir. Tabi sen vucuduna disardan vucudun haftalik ürettigi testonun 5 katini enjekte edersen iş değişir.

Tolgahantt bunu beğendi.
  3. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Testo olmazsa yaşamını idame ettiremezsin.Erkekte erkeklik hormonu olmak zorundadır doğal olarak.Testoyu steroid olarak aşırı dozda alırsan saç dökülmesine sebep olabilir.Fakat hani bacak çalıştım hormonlar artar aha saçlar gider mantığı yersiz bi düşünce.Lütfen bacak çalış ki GH salımının artsın ve en önemlisi yere sağlam bas.

4. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    çok yanlış uçmuşsun

Tolgahantt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş