Ters Üçken

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 2pacccc tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 2pacccc

2pacccc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar, 1.73 boyunda 65 kilodayım üst vücudum çok ince ve yağsız sanırım hareketsiz kaldığımdan dolay alt vücut geniş bildiğiniz ters üçgenim göğüs yayı ve bükbük var nasıl kanat konusunda genişler kalçalardaki yağları yakıp sıkılaştırabilirim dambıl önerirmisiniz tecrübelerinizi ve önerilerini öğrenmek istiyorum teşekkürler

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    gögüs yayı iyi ısınmazsan seni sakatlar.şınav barfiks yap.dambıllarla kol antremanı yaz google amcaya.Zamanla da mümkünse bi salona yazıl ve forumu çok oku kardeşim.Yol alırsın,gerisi okumayla gelir zamanla...

2pacccc bunu beğendi.
  3. sahinakdeniz052

sahinakdeniz052 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi bir vücut istiyorsan salona yazılacaksın mecbur. Salona yazıldığın zaman da oradakilere çekinmeden sor merak ettiğin her şeyi mutlaka yardımcı olacaklardır. Göbek varsa yürüyüş yapacaksın tempolu, koşu yapacaksın, bisiklet sürecek ve beslenmene dikkat edeceksin kendiliğinden gider zaten bunları yaparsan. Evde şınav, barfiks yapabilirsin mesela. Youtube amcaya ev antrenman yaz bir sürü hareket göreceksin.

Tolgahantt bunu beğendi.
  4. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Salon her zaman en iyisidir ama beslenmene dikkat ederek şınav barfiksle çok estetik bir vücut yapılabilir. Geçen yıl haziran ağustos arası 2-3 günde bir 20dakikalık program uygulayarak güzel bi değişim yapmıştım ama kilo açısından pek farklılık olmamıştı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş