Teori değil tecrübe lazım :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Aahmedoooo tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aahmedoooo

Aahmedoooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese merhabalar. ben fizyoterapi 4. sınıf öğrencisiyim. yani aram kas kemiklerle oldukça iyi. gelişim mekanizmasını egzersiz tiplerini biliyorum. ama asıl sorunum kilo ve kas hacmi. yani genetik olsa gerek ki (abilerimden yola çıkarak söylüyorum) 23 yaşında 180 boy 55 kiloyum. spora başlayacağım. kendi çapımda evde yapacağım sporu. şimdi şunları belirteyim. kırmızı et tavuk vs yemek fazla mümkün değil. ayrıca midemde 2 rahatsızlık var tıka basa yiyemiyorum ki zaten iştahsızım. öğrenciliğin maddi durumunu da düşünürseniz o kadar keskin bir beslenme programı hazırlayamıyorum.

büyük kas grupları göğüs karın ve kol kası çalışmaya başlayacağım. ayrıca 3 kg full force protein kullanacağım. yalnız tecrübelerinizden faydalanarak hızlıca kilo almam ve motive olmak adına (sabır ve inanç isteyen bir iş biliyorum) en hızlı etkiyi görme yollarını anlatsanız.
    ilginiz için şimdiden teşekkürler.

2. Aahmedoooo

Aahmedoooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    alla alla nie kimse tınlamadı

3. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim sen yemen gereken şeyleri yeme şansım yok, Midemdeki rahatsızlıktan dolayı aşırı beslenemem de diyorsan eğer, bu spor sana göre değil, Bu yapamam dediklerin bu işin olmazsa olmazları. Protein tozu , katı beslenme olmadıktan sonra bir işe yaramaz. Günde en az 6-7 öğün yapman lazım. Aksi takdirde 55 kilonu da koruyamazsın

Sayfayı Paylaş