Tekrar Başladım Nasıl Yapmalı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KKorayK tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KKorayK

KKorayK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar 1-2 gündür foruma biraz bakma imkanım oldu her ne kadar kısa süreli de olsa öncelikle kendimden bahsedeyim.
    İsmim Koray 18 yaşında 90 kilo ve 1.91 boyundayım uzun süredir aksattığım spor işine bugün başlamaya karar verdim.2 yıl önce bir body geçmişim olmuştu ve evde zaman zaman şınav mekik gibi basit hareketleri yapmaktayım halen.
    Sizlerden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız.Nasıl beslenmeli ve hangi hareketler yapılmalı ?Sormadan söylemek gerekirse evimde 5-10 kiloluk dumbell'lar mevcut ve ayrıca okul-dershane gereği evde neredeyse yemek yemiyorum geç vakitte eve geldiğim için gıdaları hep dışardan almak zorundayım bu konuda hassasiyet gösterirseniz sevinirim.

Aklınızda kaba taslak bir fikir oluşturmak istersek 60-70 arası şınav çekiyorum set ile birlikte mekik ve türleride aynı şekilde olmak üzere.Çok zayıf bir yapım yok kollarım sıkı ve 33 cm kadar eskiden 37 idi tam olarak sıfırdan başlamayacağım yani sadece amacım fit bir vücuda sahip olmak ve kilo olarak 80'leri görmek tabii mümkünse
    Arkadaşlar bugün tek erken geldiğim gün olduğu için konuyu bu saatte açabildim normalde daha da geç geliyorum ancak programa vakit ayırabilirim bu konusa hiçbir sıkıtnı söz konusu değil üstte yazdıklarıma göre uygun bir program gösterebilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.
    Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.(Vakit darlığından pek ilgilenemedim)

Sayfayı Paylaş