Tek Kişilik Ordu...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 19 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. FREELEO

FREELEO Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ozgur
    Yer:
    BALIKESİR/BURHANİYE
    1 türk dünyalara bedel:) bukadar güçlü bi ülkeyiz ama enteresandır ırak bize nota verdimi düşünüyoruz.... bazen düşününce sinirden ağlıyorum....

2. chgsk

chgsk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar zaten bodycilerle boksörler bir tutulamaz bence. Bazı arkadaşların dediği gibi tüy siklet bir boksör bile sağlam vurursa çenenizi çıkartabilir. Jay Cutler bile suratına isabet alırsa bir yumrukda iner ancak yağ elbette çok engelliyor. Misal sumocular bu konuda çok şanslı :D Surata isabet almadımı hiçbirşey hissetmezlermiş he birde tabi erkek olanlar için :D Ama Muhammed Ali gibi birisi için yağ bile işlemez, suratı kırıklarla doldurur. Nitekim bu adamlar birbirlerini ringde dövüyorlar ama 7-8 round ayakta kalabiliyorlar oda ilginç. Hatta Mike Tyson Lewise karşı ringe çıktı Lewis bir yumruk dahi almadan 7 round Tysonı yumruk manyağı yapmıştı star vermişti. Allah'ım ben acıdım Tyson'a o hale ayakta kalmaya çalışıyodu. En sonunda ben havlu atacaktım :D

3. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0

boks yapmis biri olarak soyluyorum, iyi bir boksorle kavga etmek zorunda kalirsaniz onu ne yapin edin yere yatirin.. vgci adamda zaten o guc vardir.. yerde ustune cikip yumruk ve dirseklerle isi bitirilebilirsiniz thums:

4. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Burası baya kavga gürültü olmuş :)...Bokstan daha çok bu işlerin uzmanı UWC'nin efsanesi Bas Rutten'dir diyebilirim..kendisi kafes dövüşçüsü ve kaç kere ringte komalık ettiği adamlar var youtube tan aratın..Adamlar ne eldiven var ne birşey kafa göz giriyorlar birbirlerine o adamla kavga eden korksun.

5. bullarika

bullarika Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci(gemi makineleri)
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar bende amatör bir boksörüm amatörüm çünkü bi kavga sırasında omzumu sakatladım body e baslama sebebim de budur zaten söle boxer nickli arkadaşımızın da dediği gibi yumruk sadece omuzdan atılmaz en önemli etken belden destek almam bir diğer etken ise sağlam basabilmek çünkü etki tepki olayı ben hatırlıorum da boxa başladığım ilk dönemlerde yumruk atarken rakibimin yere saglam basması sebebi ile kendimi düşürmüstüm.gelelim benim kavgama kavga esnasında karşımdaki arkadaşın ayaklarının yerden kesildiğini gördüm tabi sonrasında da yıldızları cunku arkadaşlarının yere yığıldığını gören elemanlar hışımla uzerime atladı....

6. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    boxtur muay thai dir kick box vs. kanimca yalan.tek gercek aikido :)

7. sdanb

sdanb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir boksör olarak söylüyorum 2 kere tekirdağ 2. si ve pek çok madalyam olduğu halde boksörlerinde zayıf tarafları var . Kickboks ta buna boksör bitiren diyorlar ( low kick ) . boksörlerin alt vücudu üst vücuda göre daha zayıftır boksörlen karşılaştığınızda direk calf baldır ve yan dize çalışın aama içeri girmesine izin vermeyin girerse :D

Sayfayı Paylaş