Tek Kişilik Ordu...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 19 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bunlara testosteron replansmanı yapmak lazım, belki o zaman sesleri kalınlılaşır, daha az sopa yerler, sevabına sustanon iğnesi yaparım bunlara, iğne olurken fazla bağrırlarsa bir sopada ben atarım :D

qadir bunu beğendi.
  2. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yumruk işlemeyecek adam yoktur önemli olan yumruğa yerini buldurabilmektir.Çenesine güzel vurursan jayde yatar columanda.Ama gidip adamın alnının ortasına vruman bişey ifade etmez tabi küçük bir adamda olsa...

3. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Adam zaten iri birisi; body ci gibi... Bir de az çok tekniği biliyor...

Tabi ayrıntılı bilgim yok ama çok profta değilmiş gibime geldi. Zaten profesyonel olsa komaya sokması lazım gelirdi : sadece devirmekle yetiniyor >>> Ama bu bile çok büyük bir başarı...

Boks çok tehlikeli. İnsan bir tane sağlam darbe aldıktan sonra afallar ve karşılık verecek gücü falan da kalmaz...

İyi bir boksörü yakınınıza yaklaştırmamalısınız. Uzak durun veyahut biliyorsanız tekmelerle uzaklaştırın...

Zaten genelde efendi olurlar, lüzum olmadıkça kavga etmezler...

Yanlış yapmayacaksanız korkmanıza da gerek yoktur...

4. SiegE

SiegE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Analar neler doğuruyor demek geldi içimden :) Boksör ve güreş bence en tehlikeli spor dalları,bu spor dallarından birinde iyi eğitimli ve aynı anda cesur biri karasanın da dediği gibi çok kişiye de devirir gibime geliyor.

5. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bizde aslında öğrensek yumruk atmasını çok iyi olucak internetten bi ara bakıcam düzgün yumruk indirici yumreuk nasıl atılırdiye :Dçünkü bi keresinde yumruk attıktan sonra serçe parmağımın tarak kemiğini kırdığımı hissettim yumruklarımı zayıf olarak görüyorum belkide bana öle geliyor belkide tam tersidir güçlülerdir ben kullanmasını bilmiyorumdur

valla bu videoyu seyrederken acayip büyük keyif aldımhaberlerdede seyretmiştim gerçi neler oluyor ya allah allah :badgrin: amerikan güreşini seyretmektan daha zevki bence heheehheehe
    bide oadamın sesi yokmu kavga neden çıktı hatalı sollamadan çıktı :D:badgrin:hiçbişey olmamış gibi bence dayak güzel geldi ona işni kötü tarafı baba oğul girmişler :D

6. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    boksörlerin tersine denk gelmemek lazım....
    zamanında karate hocam anlatmıştı,
    bi ara sokakta arabada yüksek sesle mahalle arasında artistlik yapan bi gençle 50-55 yaşlarında bi amcam nerdeyse kaza yapacaklarmış köşe başında,ne de olsa ara sokak,genç basmış gaza geziyo sağa sola bakmak yok..
    neyse,tartışmaya başlamışlar,bizim genç paso bağırıyo çağırıyo,amcamın üstüne yürüyo falan,adam da sürekli olm sakin ol falan diyomuş ama,karate hocam adamın hareketlerine dikkat ediyomuş sürekli,adam gençle mesafesini daima koruyomuş,yani eleman adamın üstüne bi adım atsa amcam da bi adım geri gidiyomuş,tabi arada konuşuyolar,genç bağırıyo,amcam sakin..
    ama bi zaman sonra çocuk küfüre başlamış,adam da tabi tek yumrukta indirmiş çocuğu.çocuk epey kalkamamış yerden..
    sonra hocam adamla muhabbete girmiş,abi helal olsun falan diye.
    adamın gençliğinde boksta ege bölge şampiyonluğu varmış..
    bi de bu amcam biraz genç olsa düşünün çocuğun halini

7. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    paylaşım için saol ellerine sağlık...
    adamın o iki cümlesi benide bitirdi helyumdur o helyum:)

8. SiegE

SiegE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Boksörler öldürücü yumruğu omuzdan vuruyorlar,nasıl olduğunu öğrenmiş 1-2 defa sahilde puan yükselten topa vurma denemem olmuştu sonuç mükemmeldi.Sanırım spor gücünü kullanmayı öğretiyor adama.

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Valla Jat cutler konusu açıldı. belki jay cutlerı alabilirler ama formdayken flex wheleri kimse alamaz sanırım. Yanlış bilmiyorsam dövüş sporu yapıyor, ki yarışmalarda şov olarak bunlardan birkaç tane hareket yaptığına rastlamıştım. Yine bu konuda Karasan bizi bilgilendirir umarım.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Flex Wheeler'ın öyle bir kavga hikayeside var Mestano.
    Adamın birisi BMW'sinin yanında silah çekiyor, o da, adamın üzerine arabanın anahtarını atıyor, adamın dikkatinin dağılmasından yararlanarak adamı etkisiz hale getiriyor, gerçi bu arada parmağı kırılıyor.
    Wheeler vücut geliştirmeden önce yaptığı uzakdoğu dövüş sporunda yüzlerce ödül kazanmış, hatta o kadar çokmuş ki ödülleri büyük çoğunluğunu eve bile getirmezmiş!!!
    Babası da zaten uzak doğu dövüş konusunda uzmanmış.
    Hangi disiplin olduğundan emin değilim, Karate'nin alt disiplinlerinden birisi diye biliyorum.

Mestano bunu beğendi.
  11. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İyi bir yumruk atmak için belinizi , omuzlarınızı , dirseğinizi , bileğinizi ve en önemliside bacaklarınızı atacağınız yumruğa göre hareket ettirmelisiniz.Bu 5 li uyumlu ve seri bir şekilde çalışmalı.Dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ise yumruk atarken topuklarınızın yere değmemesi yani parmak uçlarında hareket etmelisiniz bunu da ip atlayarak geliştirebilirsiniz.

12. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    boxer; bu topukların yere değmemesi konusunu biraz daha açarmısın? atılan yumruğa ne gibi etki yapıyor?

wrestler bunu beğendi.
  13. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yumruk atarken topuklrın yere değerse belini ve omuzlarını tam olarak kontrol edemezsin yani yumruğa uygun şekilde çeviremezsin bu da atacağın yumruğun etkisini yarı yarıya düşürür ve çok büyük sakatlıklara neden olabilir.Ama parmak uçlarında durursan yumruğu salladığında ayakların kendiliğinden yumruk attığın yere göre pozisyon alır.

wrestler ve opasan bunu beğendi.
  14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bilgi teşekkürler, Ali filmini izlediyseniz, Will Smith'in Muhammed Ali'yi canlandırdığı, onda bu dediğin çok dikkat çekici şekilde belirgindi.
    Joe Frazier'i yıktığı yumruğu ağır çekim gösteriyordu, aynı dediğin gibi, sağ ayağın parmağının ucuyla dönerek yüzüne yumruğunu çıkartıyordu, kütük gibi adamın ağaç gibi deviriyordu. Önemli bir ayrıntı, ama omuzdan vurma konusu daha karmaşık sanırım, bilek güreşinde omuzdan ve sırttan güç almak gibi, hakim olması zor birşey.

15. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Omuzdan vurma attığın yumruğu omuzla itmedir kroşede omuzunu çevirerek yumruğu itersin direkteyse omzunu ileri iterek yumruğu desteklersin.Omuzları bu şekilde kullanmak için şınav çok etkilidir.

SRTN bunu beğendi.
  16. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    yalnız bir konuya açıklık getirelim
    jay cutlerin yeri öpmesi konusunda, boksun belirli kuralları olduğunu we yere serilince araya hakemin girdiğin düşünürsek
    jay cutler we ona yakın formda ki birisini kimsenin dövme ihtimali yok. artı profesyonel bir boksör(ünlü yanlız ismini hatırlayamıyorum) sokak döwüşçüsünün karşınısa çıkamayacağını yalnız ringte ilk raundta alıp götüreceğini söylemişti birkaç ay ewwel.
    keza bruce lee bir vuruşta yere serecek ne güce nede çewikliğe sahip olmadığı halde reelde kendinden neredeyse 2 katı adamları benzetiyormuş.
    bu arada 48 kilo olimpiyat ikincisi boksör atagün yalçınkaya tek yumrukta bir güvenlik görevlisini bayıltmıştı.:evil:

17. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  18. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz yalan gibi bu video...

19. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Sanmam.. Tahminime göre; o iki erkek gelenler için planlarını yapmışlar,kameraya çeken de onların elemanı. Artık gelenler hakkında ne planladıklarını,kameraya çekme niyetlerini bilmiyorum ama sonucun planladıkları gibi olmadığı kesin..

20. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    arkadaslar 2 yıllık bır boks hayatından bodybuildinge baslayan birisi olarak solıyım body le boksu karsılastıramayız body vucuct guzelligi ve guc vardır fakat hız olayı yoktur ben bokstayken55 kgy dim ama etlerim cok sıkıydı cunku ip atlama kosu yapardık onun ustune torba yumruklardık ve elimize yanlızca 1 er kg den olusan demir parcaları alır onlarla yumruk calısırdık yorulana kadar bench dumbell i cok seri bir biçimde yine 1 er kgyle adeleler yanana kadar 1 tekrara yapamayacak dereceye gelene kadar yapardık body buildingde kavgaya yumruk atmaya yonelik birsey yok bench pressi agır kıloyla calsıoruz adaleler yavaslıo ben eskisi gibi hızlı degilim ama su anda 77 kg yim bize avantaj verecek tek sey cussemiz kutlemiz olacaktır kavgada ve bence bir boks macı yapacak olsam su anda sikletimde maca cıksam rahatca yem olurum ben boyle dusunuorum cunku 55kg de cok iyiydim ilimde

Sayfayı Paylaş