Tecrubeli bilgili arkadaslarin yardimini bekliyorum.( uygun baslik bulamadim)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Valemints tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Valemints

Valemints Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle 21 yasindayim.
    Boy187 190 civari.
    7 aya yakin spor yapiyorum sorunum burdan basliyor.
    Kilom 75-80 civari.

Kalca kemigim gogus kafesimden daha genis , gogus kafesim onden bakildiginda dar yandan one dogru cikik gozukuyor.

aynaya baktiginda gobek ve memem sarkik gozukuyor.yemek yesem sadece gobek ve memeye vuruyor bench presste ve dumbellfly gibi gogus hareketlerini gucumun sonuna kadar yapiyorum fakat memedeki yag erimiyor , fon makinesi veya sogukta meme uyarilinca guzel oluyor kuculuyor ve sıkı oluyor.

Ve 8 aydır yaptığım spordan zerre kadar fayda almadım sadece olmayan kol kaslarım çok azıcık çıktı çok az arka kol.kilo almaya korkuyorum çünkü yediğim kola veya sırta bacağa gitmiyor meme ve göğüse gidiyor.

Çok güçlü bir insanda değilim hatta ince kemiklerim var fakat bu meme beni deli etti.spordanda soğudum herkesde bir aşağalama çabası var hocalar havalı genelde bayanlar ile ilgileniyorlar.

Benchte 12.5x 2 , 10 kere 4 set yapıyorum.15-15 te basıyorum zorluyor biraz.

Sadece yağ olan bölgem meme ve göbek.

Jinekomastiyi araştırdım fakat emin değilim bu akşam eve gittiğimde ise fotoğraf yükliyicem.

Çoğu zaman kendi vucudum baktıkça iğreniyorum kendimden en kötüsüde 9 ay insanda hiç mi bir fark olmaz.

Fotoğrafı bu gece yükliyeceğim şimdiden yorumlarınızı bekliyorum.

Edit:
    İnsanların okadara spora gidiyorsun boşa demesinden ve yeni tanıştığım insanların sen spor mu yapıyorsun demesinden sıkıldım boy uzun ve ince olduğum için tanımayanlar spor tanıyanlar ise hiç birşey yapmadığımı söylüyor.

2. Clestial

Clestial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hocam konu hakkında pek bir bilgim yok ancak benim de böyle bir sorunum var. Göbeğim erimiyor. Ancak sakın bırakma sporu. Aldırma kimseye, daha çok çalış ve karşılığını al. Bırakmayı aklından bile geçirme. Daha çok çalış ve o spor mu yapıyorsun diyen insanlar utansın :)

3. Valemints

Valemints Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam prki göğüsler nasıl ?

4. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla bende de aynı durum söz konusu. Kollarım sırtım bacaklarım heryeyim gelişti göğüslerde gelişti aslında ama Üst göğüs ve göğsün orta kenar kısımları on numara oturdu fakat uç kısım büyük problem. Hocanın yzünden oldu hep ne güzel diyet yapıyodum , kışın diyet yapılmaz kilo al hayvan gibi ye dedi yedik daha kötü oldu. sağdan soldan bakınca meme gibi durmuyor ama dokununca tam bir fiyasko. Bakalım şimdilik böyle devam edicem yaza kadar geçmezse ameliyat tek çözüm

Sayfayı Paylaş