TECRUBELI ARKADASLAR CIDDI YARDIMINIZI BEKLIYORUM.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iOdabas tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. iOdabas

iOdabas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    185 boyundayim 95 kiloyum, amacim daha saglikli , güzel ve hoş bir vücuda sahip olmak sizden istediğim bana bi program yazmaniz .
    elimdeki imkanlar; 3kglik dumble koşu, bisiklet , ip
    daha yeni baslangicim yardimlarinizi bekliyorum

2. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Elindekilerle sadece fit olabilirsin,kas kütleni arttıramazsın

3. deathlygrave

deathlygrave Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bir ip programı bulup ona başlayabilirsin yağları yakmana yardımcı olur. Tabi her gün düzenli yapmanı tavsiye ettiğim koşu (bisiklette) ve yürüyüş çok faydalı olucaktır. Ve yağ yakan besinlerdende yerseniz iyi olur tavsiyem hergün 1 kase yoğurt (light yani yağsız olsun hem onlarda protein daha çok oluyo) aksatmadan yiyin. Kas yapmak istiyorsan ben yeni bir program buldum Street Workout bunu bir araştır istersen.

4. Majestic.

Majestic. Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    elindekilerle hacim yapamassın sadece fit kalabilirsin diger arkadasların dedikleri mantıklı onlara bak bi istersen kolay gelsin :)

5. AttaCqHaN

AttaCqHaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyuna göre kilon biraz fazla anlaşılan. elindeki imkanlar ise hiç fena değil. kilo vermen lazım biraz ve de yağlarını eritmen gerekiyor. bol bol ip atla bisiklet sür mekik çek. ama bunları yaptıktan sonra gidip de çok fazla yemek yeme. özellikle yemek konusunda diyet yapmalısın ki yağlarından kurtulasın yoksa yaptığın onca ip atlama bisiklet sürme falan pek bi işe yarayacağını söyleyemem.

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    amaç kilo verip form tutup sağlıklı olmaksa tabata workout denilen 4 dakikalık programı öneririm 8 setten oluşuyor şınav ip atlama jump squat gibi hareketlere 20 saniye tempolu çalış 10 saniye dinlen metodu ile çalışılıyor yağ yakımı için birebir fazla vakitte almıyor

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    5-6 öğün (2-3 öğünü ara öğün) şeklinde sağlıklı bir diyet (Haftada en fazla 2-3 kilo ver) +İp+haftada 3-4 gün bisiklet (Yarım saatten fazla sür) +mekik

İp atlama şeklini internetten araştır boksör ler gibi ip atla çocuklar gibi atlama.

75 kiloya gelince (ki tahminen 3-4 ayda bu kiloya gelebilirsin) gücüne göre 5-7 veya 10 kiloluk ağırlıklar alıp hacim için çalışmaya başlayabilirsin.

Sayfayı Paylaş