''Tavuk Göğsü'' hakkında geniş kapsamlı konu !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve elite35 tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Vazgeçilmez protein kaynağımız olan tavuk göğsü hakkında son günlerde şüpheye düşmüş durumdayım. Günde en az 1 öğün de olsa tüketiyoruz. Yani her gün tüketiyoruz. İnternette gezindim ve bazı araştırmalar yapılmış. Bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

2. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Ne yapalım peki sayın @elite35 ne önerirsiniz artık soğudum spordan beslenmeden gına geldi böyle konular arkadaş cevresindede dönüyor ama işin içinden cıkamadım.

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bu sadece senin, benim değil tüm vücut geliştirmecilerin sorunu aslında. Ne yapılması gerektiği hakkında birçok varyasyon mevcut ama bu çoğunu aşar. Bizi de..
    Kırmızı et, balık gibi tuzlu alternatifler de var. Cebe zarar.
    Ama dediğiniz gibi böyle şeyler döndüğü zaman spordan, özellikle beslenmeden soğuyor insan.

4. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yıllardır tüketiliyor ve tüketiyorum bence Tüylenme ve göğüs büyümesi olayı ergenlikle alakalı çikolata vb. Abur cubur yerine tavuk yiyoruz oda zararliysa ne yicez o zaman

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Hamburger yemiyoruz, tatlı tüketmiyoruz, pastalara yaklaşamıyoruz, pirinç yerken bile aman esmer olsun diyoruz, ekmek tüketmemek için çırpınıyoruz, insanların her gün sıradan olarak görüp tükettiği şeylerden kaçıp neredeyse yumurta ve tavukla yaşar hale gelmişken üstelik kırmızı etin kilosu 30 lira iken tavuk ve yumurtayı kesmek sporu bırakmam anlamına gelir. Biliyoruz ne halt yediğimizi ama başka alternatifimiz yok. MAALESEF.

mrtyler2 bunu beğendi.
  6. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Hadi doğalindan alalım desek kırmızı ettende pahalı

7. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Tavuğu ve yumurtayı kesersek ben ne yiyeceğim , bura Avrupa deilki et alayım da yiyeyim 1 kg et 30 tl olur mu yahu , elimde olsa terkedicem bu ülkeyi.Herşeye köstek oluyonuz bari sporcuya destek çıkın , bizde bıktık ama yapacak birşey yok.

8. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bu ülkede sporcusunu bırak direkt olarak insanlığa bir garez var. Ne yediklerimiz sağlıklı ne içtiklerimiz. Her şeyde bir hile hurda dönüyor. Ülke olarak da neden geride olduğumuz aşikâr. Supplementleri bile dışarıdan getirtiyoruz ve bununla övünüyoruz. Made in Turkey yazan her şeye şüpheyle yaklaşıyoruz. Büyük bir utanç bu...

Sayfayı Paylaş