Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve droxia tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba, 21 yaşındayım öğrenciyim. Dün ölcüldüğüm kilo ile 66.4 kiloyum. Haftada 4 gün spor salonuna gidiyorum. Supplement sadece amino kullanıyorum fakat önümüzdeki günlerde whey proteinde alıcam parayı denkleştirdiğim an.
    Kısaca şuandaki beslenme programım
    sabah: 3-4 yumurta yulaf ezmesi süt ile birlikte lor peyniri ve muz
    öğlen:tavuk göğsü makarna-esmer pirinçten pilav yada ton balığı-makarna-salata
    akşam: tavuk göğsü-esmer pirinç-esmer makarna yada dana eti yağsız yanına pilav yada makarna.
    Gece yatmadan yarım saat-1 saat önce mutlaka: Lor peyniri süt 1 muz shake yapıp içiyorum.

Arkadaşlar kısacası görünüş olarak gerçekten vucudumu eskisine nazaran daha iyi bi hale getirdim fakat hala düzeltmem gereken onca şey var ve kafam biraz karışık. Öncelikle mayıs ayına kadar düzenli olarak spor yapacağım ondan sonra iş dolayısıyla biraz sıkıntıya giricek ve salona gitmem çok zor yaz döneminde.
    Ve bu besin programı ile son 10 günde 1.5 kilo vermişim ve buna sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. Kilo almak istiyorum fakat çok yağlanırsam verememekten korkuyorum. Yada definasyona girip vucudumu dahada şişirememekten korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir acaba ?

2. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Söylemeyi unuttum fakat 2 ayda bu beslenme programı ile yaklasık 2 kilo gitti vucudumta ve bel bölgemde aynı oranda azaldı fakat kafama takılan soru şu aynı anda bunlar olurken vucudumun üst kısmındaki kas oranı arttı özellikle kollarım büyüdü bu nasıl mümkün ?

3. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kimsenin bi tavsiyesi yokmu arkadaşlar yorum yazın lütfen

4. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Bu mumkun ama sende olmusmudur o kismini bilemem yani yağ yakmis olabilirsin buda kaslari belirgenlistirir su atmis olabilirsin

5. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki 1. soruma geliyorum sizce bu vucut ile şuan bulk mu yapmam daha iyi olur yoksa definasyona girmem mi ? Haziran ayına kadar vaktim var. Yazın sıkıntılı olacak.

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ben olsam temiz bulk yapardim

Sayfayı Paylaş