tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferhatkeskin tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ferhatkeskin

ferhatkeskin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben 18 yasındayım boyum 1.87 kilom 84-85 göbeğim fazla yok
    sadece alt tarafı biraz şişik gibi benim yapmak istediğim baklava dilimi kas
    bugün koşu bandı aldım şimdi ben koşu bandında koşarak yağları yakıcam ondan sonra mekik çekicem böyle devam ederek bakvala dilimi göbek kası yapabilrimiyim arkadaşlar ? bide ben çay içmeyi çok seviyorum sabahdan aksama kadar 30 bardak az şekerli çay içiyorum yemek yemesem olur ama çay içmeden duramam :D
    :D yardımlarınızı bekliyorum
    bu arada koşu bandında yag ölçümü yaptım 22 kilo yağ varmış bende söylediğine göre :D

2. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yağ yakmak,sixpack falan sadece koşmak ile olmuyor arkadaşım.

Hem Düzenli beslenip hem de cardio yapman ve mekik tarzı karın hareketleri yapman gerekir.

Çay yerinede Yeşil Çay içebilirsen , Senin için çok çok çok faydalı olur yeşil çay yağ yakmana yardımcı olur .

Yağ ölçme konusunda bir şey söyliyemeyeceğim,çünkü bende daha ölçtüremedim bir yerde. Ama onun doğruluk payının yüksek olmadığını söyliyebilirim.

Kolay Gelsin !..

ferhatkeskin bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynen yeşil iç en azından faydalıdır siyah cay daha fala işlemden geçtıgı ıcın bazı degerlerını kaybedıyor ama yesıl cay az işlemden gecıyor yesıl cayla sıyah cay aynı yapraktır.

bende ınanırmısınız sısman bır cocuktum zayıfladım gecen sene 97 cıvarıydım

suan 78- 79 cıvarıyım karın kaslarım oyle baklabva gıbı olmasada bellı oluyor gıbı boyle mekık pozızyonunda kalınca ellıyorum baklavalar var daha once boyle yoktu
    yanı bır sure daha boyle gıtsem cıkcak gıbı ıns

onemlı olan yag oranını dusurmek ve saglam mekıkler cekmek ama karın kası cok gec cıkar en zorudur yanı sabretmek gerekıyor

ferhatkeskin bunu beğendi.
  4. ferhatkeskin

ferhatkeskin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar yeşil çay alıcam gidip birazdan :))
    bu arada youtubede 2 tane video buldum
    8 dakikada baklava dilimi kas yapmak mümkünmüş (yani her gün düzenli 8 dakika)
    gerçekden işe yararmı acaba

https://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc&feature=player_embedded

dier videoda bu https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related

ben karnımı içine çekince karnım baya içeri giriyor fazla yaglı değilim galiba ve kaburgamın alt kısımlarında 2 şer tane baklava dilimi çizgileri var yapabilcezmi acaba bizde baklava :)

Son düzenleme: 16 Nisan 2011
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    youtubedekını yapmasan bıle hergun antremandan sonra karın calıssan zamanla cıkar ama hemen asla cıkmaz uzun surede cıkıyor en zor cıkanı onlar ne yazıkkı benım karın anremanım 15 dk cıvarı suruyo :)

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    O 8 dakikada Karın kası Videosunu hergün olmasada bende yapıyorum.Oradaki hareketler çok iyi. Yani yapmanı tavsiye ederim . Kolay Gelsin .

Sayfayı Paylaş