tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Taichousan tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Taichousan

Taichousan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamun aleykum. adım cesur 23 yaşındayım. 1 ay önce sigara bağımlılığımı yendim ve inanılmaz bir kilo artışı yaşadım 1 ayda 20 kilo aldım. allah sizi inandırsn sofradan kalktıktan 5 dakika sonra acıkma hissi felan duyuyodum. sigara gibi bi illeti bıraktıysam bu kilolarıda verebileceğime inanıyorum.şuan için herhangi bir işte çalışmıyorum.
    yaşım 23
    boyum 176
    kilom 120
    şuanlık çalışmıyorum. günde 10 kilometre yürüyüş yapıyorum. günde 1 yada 2 sürahi su içiyorum.yeşil çay tüketiyorum.
    Vucud tipim Endomorph. inanılmaz hızlı kilo alabiliyorum ve inanılmaz şekilde hızlı verebiliyorum bende anlamadım gitti vücudumu çözemedim.
    bunlara dayanarak bana (maliyeti düşük) farzı misal fakir definasyon diyeti verebilirmisiniz. varsa 1 aylık.
    güzel bi huyumuda söyliyeyim. yemek ayırt etmiyom allah ne verdiyse yiyom ama klasik türk insanı gibi bende ekmeği çok tüketiyorum.. mümkünse kırmızı et koymayın listeye biliyosunuz et fiyatları uçtu gitti. oyüzden tavuk eti olan diyet önerirseniz çok sevinirim. zaman ayırıpta cevap yazan herkezden allah olsun. iyi forumlar.

2. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kilon boyuna göre de yaşına göre de çok fazla. Profesyonel destek al kan tahlili, hormon tahlili yaptır. Bunun altında başka şeyler de olabilir. Çünkü burada vermen gereken en azından 30 kilogram falan var. Uzun bir süreç bu kontrollü bir şekilde yapılmalı.

Taichousan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş