Tansiyon!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve power of muscle tarafından 26 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şiddetli baş ağrısıyla doktora gittim
    öğrendim ki yüksek tansiyon varmış
    herkez bu genç yaşta (20) ne tansiyonu diye tepki gösterdi
    acaba BB ile ilgili bir şey olabilir mi?

Siz arkadaşlarda böyle bi şey oldumu acaba?
    :?:

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: Tansiyon !

benım bas agrılarım sabah baslıyorsa aksam yatana kadar gecmıyor ama hıc tansıyondan suphelenmedım.

3. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Guardbody migren ya da sinüzit olabilir sende tabii yüksek tansiyon da ihtimal bence bir kontrol ettir. Migren ya da sinüzit bir derece de eger yüksek tansiyon var ise tehlikeli olablir.

Yüksek tansiyon ve BB ilişkisine gelince hiç bir ilişkisi yok. Fakat kullandığın ilaçlar var ise o zaman bu ilaçların yan etkilerini bir gözden geçir. Onların yapma ihtimali var. İlaç derken aminolardan ya da protein tozlarından bahsetmiyorum tabii ki. Eğer kullandığın ilaç yok ise o zaman bu yüksek tansiyon olayı tamaen senin vücudunla ilgili bir durum. Genetik de olabilir. Söz gelimi bende de düşük tansiyon var. Benim normal tansiyonum 5-9. Kalp atışlarım ise 55-60 arası. Ama kız arkadaşım benden 6 yaş küçük olmasına rağmen kalp atışları normalde 90 üzeri. Doktorla da konuştuk onun da normal benim de. Tamamen vücudun farkı.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sınuzıt oldugu ortaya cıktı ama tedavıler tamamen gecıcı.bır sure sonra vucut tazelıyor.nabzımı olçturmek ıcın tesebbuste bulunmadım çunkı karsılastırma yapmak ıcın kız arkadasım yok(buraadkı kızlarda hayvan sevgısı bıraz eksık kalmıs) :D ...son kısmını kendı adıma yazdım kımse alınmasın.

5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    off sinüzüt müdür migren midir . deli oldum abi. nerdeyse 2 günde bir bazen her gün saat 11 de başlıyor başımın sağ tarafı acaip bir şekilde ağrıyor. gözümen yaş geliyor. kafayı yiyecem sinüzüt çok pis birşey ya. Migrende olabilir tam emin değilim,.

6. Guest

Guest Guest

power of muscle;

kardes sen hic anabolik steroid kullandinmi?

7. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle bildigim kadar tuz, kahve sigara alkonden uzak duracaksin tansiyonu yükseltir bunlar birde asiri kilo almak, fiziksel ekzersizlerin tansiyonu dengelemede çok faydasi var bunu kendi üzerimde gordüm ama seninkisi çok ileriyse genede doktoruna mutlaka sor ama kesinlikle fiziksel egzersizleri tavsiye ediyorlar ozellikle yürüyüs, ama seklini inan bende fazlasiyla bilemiyorum, yillar once 14 civari giden bir tansiyorum vardi benim 8 sene once bodybuilding'e basladigimda bu bir kaç sene sonra 12 ye geldi ve o dengede kaldi buradan anladim ben yüksek tansiyona fiziksel aktivide iyi geliyor ama bence su an hemen doktorunu ara ve yaptigin sporu soyle tavsiye edecekmi sana en iyi o bilir hayatini tehlikeye atacak birsey yapma bunun sonunda beyin kanamasi bile vardir

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yanlız keloğlan buna cevap vermekte biraz gecikmişsin gibi :D aralık2004 kolay gelsin

9. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    olsun olsun mutlaka burayi bengibi inceleyip tavsiyeyi okumak isteyen birileri olacaktir belki faydasi olur biraz gec bir tavsiye cevabi olmus ama üstte yazdigim, ama kusura bakmayin :)

TheOne bunu beğendi.
  10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yok yok seninde tecrübelerini anlatman güzel elbette okunur ve mutlak birileri faydalanır

11. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Misal ben :D .Keloglanın cvp larını fln okudum gene :)

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Yazı ne kadar eskide olsa, orada yazmayan bir şeyi biliyorsanız yazmanizda fayda var tabi sonuçta yeni üye olupta bütün forumu baştan okuyanlar var.

13. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    eski bir konuyu hortlatmak istedim,

1 aydır diyetteyim, tuz yok denecek kadar az, karbonhidrat çok az, bol su içiyorum, protein ağırlıklı besleniyorum. sadece form tutmak için antrenmanlarım yarım saat kadar sürüyor.

sorunuma gelince arkadaşlar, 2-3 gündür akşam üstü tansiyonum yükseliyor, baş ağrısıyla birlikte geliyor, az önce burnum da kanadı, rahatladım biraz. tansiyonumu yükseltecek herhangi bir ürün kullanmıyorum, bunu düşürmek için ne yapabilirim, bilen arkadaşlar varsa buraya yazarlarsa memnun olurum?

Sayfayı Paylaş