tanışma )

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve AsSsU tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. teija

teija Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo vermek için hiçbir çaba göstermiyosun gibi geldi bana

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    sizlerde son çare olarak zayıflama kamplarına katılmazsınız umarım. bu sorununuz dahada ilerlemeden işin uzmanından yardım alın.

3. teija

teija Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    zayıflama kapmına gerek yok dengeli beslenme+cardiyo ile hallolur ben bile kilo veriyorsam herkes verir :)

4. AsSsU

AsSsU Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu kanıya nerden vardınız merak ettim ? çünkü konuyu açma sebebime , mesajlarıma ve burada oluş nedenime bakacak olursanız gayet net bu sorunla savaştığım için burada olduğum anlışılıyor ... fakat başedemediğimi anlatmıştım ... sizin kilo verebilmenizi tebrik ediyorum ama bu herkesinde verebileceği anlamına gelmiyor , şayet öyle olsaydı , bir takım zayflama metodları yüzünden ölümler ya da şişmanlık yüzünden ölümler hiç olmazdı ... bu hastalık bu bakış açısı kadar kolay bir şey değil ... çok isterdim bende öyle olmasını ...

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    topiğe yazdığın her mesajda kilo alarak devam ediyorsun. bir sonraki mesajında 115 demeni bekliyorum...

iki senedir, kilo problemin olduğunun farkında olduğu halde hala bir şey yapmayıp üzerine de hala kilo almayı başaran birine ne denilse boş...

Başarmanın yarısından fazlası inanmaktır. İ-NAN-MAK...
    Sende bu inancı göremiyorum.

6. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    çok çaba gösterdiginiz veya hiç bir çaba göstermmmediginizi söylemek için sizi yakından tanıyan biri olmamız gerekir. kısacası kararlıysanız ve bu konuda gerekli savaşı verirseniz inanın kilo verirsiniz. tanıdıgım 30-40 kg vermiş yakınlarım var. yemek yiyerek kilo verildigini size söyliyebilirim saglıklı beslenme gerekli besin degerlerini almanızla birlikte + spor çok kısa vadede mükemmel sonuçlar vermesede 5-6 ayda sizi çok mutlu edebilicek sonuçlar doğabilir.

7. teija

teija Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes kilo verir emin ol önemli olan bunu cidden istemek ve beslendiğin birçok alışkanlıktan vazgeçmek.Eğer bir hastalığın yoksa kilo vermemen için bir engel yok yeterki azimli ol bir insan istediği sürece elde edemeyeceği yok sen başetmek istemiyorsun başedememek ne demek yahu?Kilo almak kaderin olmasın

8. AsSsU

AsSsU Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bu sefer tutmadı 115 değil üzgünüm 111 hyper_ ama bundan 1 ay önce sonra 105,5 şimdi 107 :D

9. angela

angela Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    merhaba bende aranıza yeni katıldım: )

Sayfayı Paylaş