Tanışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mustafa Yazıcıoğlu tarafından 14 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mustafa Yazıcıoğlu

Mustafa Yazıcıoğlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar herkese,

Forum başlıklarına epey bir süre göz attım ve ilk olarak bir tanışma faslı yapmak istedim. Foruma emek veren herkesi tebrik ederim öncelikle, gerçekten çok güzel içerikler ve başlıklar var. İsmim Mustafa Yazıcıoğlu, vücut geliştiricisi değilim, hatta bir sporcu bile değilim, aslında müzisyenim lakin 2009 yılından beri Body Building ve Fitness sektörünün içindeyim. Sektöre girmem Los Angeles'ta iken bir belgeselin müziklerini ve ardından supplement şirketlerine reklam müziği yapmamla oldu. Şu an Türkiye'deyim ve halen sektörle olan münasebetim kendi branşımda devam ediyor. Bu geçen 8 sene zarfında pek çok profesyonel ve amatör vücut geliştirmeci ile arkadaşlıklar kurdum. Hatta bir kısmı ile pek çok farklı projelerde çalıştık. Projelerden kastım reklam, belgesel ve filmlerdi. Sektöre girmeme vesile olan Alex Ardenti ile halen çalışmaktayım. (özellikle Rich Piana'nın Mutant serisini bilenleriniz için yabancı bir isim değildir, Mutant serisinin yönetmeni kendisi ve pek çok Fitness magazine dergisinin fotoğrafçılığını yapmakta) Mutant serisinin müzikleri de bana ait bu arada. Sektöre ilk başlangıcım da 2009'da Dexter Jackson'ın (2008 Mr. Olympia) "Unbreakable" belgeselinin müziklerini yapmamla başladı. Sonrası geldi Alpha Pro Nutrition, Mutant, G.A.T, Ultimate Nutrition, Chaotic Labz, Betancourt Nutrition, Develop, American Gladiators Fitness, 4 + Nutrition vs gibi onlarca şirketin yüzden fazla projesine müzikler besteledim. Ve devam etmekte elbette. Bunları da paylaşırım sizlerle seve seve.

Los Angeles'ta olduğum dönemlerde Kağan Yalaman ile tanıştım. Kendisi de Los Angeles'ta hayatına devam etmekte ve müsabakalar yapmakta. Hatta Mr. California ünvanı var. Bir Türk olarak müthiş gurur duydum tanışmaktan. Sonrasında bu spor hakkında gözüm açıldı diyebilirim. Daha pek çok uluslar arası başarı kazanmış Türk sporcu tanıdım. Ve dilerim dünya çağında daha pek çok başarılı sporcu çıkartırız podyuma. Bu işin detaylarını öğrenmeyi herkes kadar istiyorum. Yurt dışı kaynaklı makale ve videoları da zaman buldukça Türkçe'ye çevirip paylaşmak isterim. Tanıştığım herkeste en büyük sorun dil sorunu çünkü. Tabi ki dil sorunu olmayan pek çok insan da vardır bu forumda. Benim ki biraz katkım olsun çabası sadece.

Dediğim gibi bir sporcu değilim ama bu sporun nasıl bir tutku olduğunu iyi anladığımı söyleyebilirim. Sporun içinden olmamam dilerim sizler için bir problem oluşturmaz ve aranızda kendime bir yer bulabilirim. Bu sporu profesyonel veya amatör olarak yapan herkese Network oluşturmak ve tanıtımlarını yapabilmek adına bir faydam olsun çok isterim.

Kendi adıma sizlerle ve forumla tanışmaktan dolayı mutluyum, dilerim sizler de memnun kalırsınız burada olmamdan.

İyi forumlar dilerim. Sevgiler, selamlar.

Mustafa Yazıcıoğlu

draft, Can Emre Arslan ve abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş