T25 Focus Fitness Bir Kaç Soru

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve wolkiee tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. wolkiee

wolkiee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba.Bir sorum varda.
    Öncelikle boyum 168 - yaş 17 (98liyim 18den gün aldım 1 ay önce) - kilo ise 67
    Biraz zayıflamak istiyorum.Bu setin before - after sonuçlarını görünce tek ordan değil türklerin yorumunu da dinledim.
    Hergün yaptığını program bitiminde 13.7 kilo verdiğini yani haftada 1 kilo verdiğini yazmış bir arkadaş doğruluğunu bilemem de.
    Neyse soruma geçmek istiyorum

Setin ilk programı bu.Misal Hafta 1 Pazartesi Cardio.Cardio dediği setin içinde bulunan Cardio isimli video.

25 dk sürüyor tüm antremanlar.Bitişinde 3 dakika soğuma.Başta kendim yapıyorum ısınmamı.

Sorumun teki şu.Hafta 1 Pazartesi Cardio'nun altında 2 kutucuk var bu günde 2 kez mi yapacağımızı söylüyor anlamadım ?

Diğer sorum antremanı yada antremanları günün hangi saatinde yapmalıyım ? Misal sabah kalkınca gece yatarken felan ?

Bir diğer sorum ise antremandan önce ve sonra yeme içme gibi olay ne yapmamı önerirsiniz ? Başlamadan önce şunu iç ye bitince şunu ye iç gibi.

yeme içme olayına gelince az yiyorum şeker tuz ekmek kullanmıyorum ekmek sadece arada yarım döner onunda içine aldırıyorum zaten.

Bu sorular hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.Hepinize iyi forumlar.

2. incliklihayta

incliklihayta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende yaklaşık bir sene önce bu programı yaptım ama bu düzenli bir şekilde yapamadım baya bir aradan sonra bir gün önce tekrar başladım az öncede speed 1.0dan çıkmış bulunmaktayım:)

3. OrcsCaptan

OrcsCaptan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şu konuya bir açıklık getirse uzman arkadaşlar?

4. eoguzhan

eoguzhan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk soruna açıklık getirebilirim sadece.İlk i nailed it(tamamen yaptım manasına geliyor eğer programı shaun t den bakarak birebir yaptıysan bunu işaretle ya da tamamen yaptığını düşünüyorsan işaretleyebilirsin) diğer kutucukta barely nailed it (zar zor yaptım,neredeyse yaptım manasında kullanılıyor videoyu yaparken Tanya'dan(ismi yanlış hatırlıyor olabilirm shaun t'nin sol tarafında olan hareketleri hafif yapan ama aynı eforu harcayan kadın) bakarak yaptıysan,yada bazı hareketleri kaçırmış ,o günkü programı tamamlayamamış hissediyorsan bunu işaretlersin.

5. OrcsCaptan

OrcsCaptan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu videoları definasyon döneminde yapsak nasıl olur?

6. Ruiz

Ruiz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    CEVAPLIYORUM GÜNDE İKİ DEFA YAPABİLİRSİN DİYE İKİ KUTUCUK VAR. EN İYİ SONUÇLARI ALMAK İSTİYORSAN GÜNDE İKİ DEFA YAPABİLİRSİN FAKAT YAPAMAZSANDA SORUN DEĞİL DEMİŞ YAZIDA.

Sayfayı Paylaş