Tüm Vücut Çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MC92 tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MC92

MC92 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    1.5 sene aradan sonra Nisan 4' de tekrar spora başladım.2.aydayım, adaptasyon dönemi hızlı geçtim alt yapım biraz olduğu için.Split programa geçtim (ilk ay hocanın verdiği tüm vücut çalışması ile geçti ve split programı hoca verdi) 1 ay çalıştım fakat verimsiz geçiyordu. Tüm vücut çalışmasından sanki daha çok verim alıyorum ve daha istekli geçiyor antrenmanlarım.

Hocanın verdiği programlar printerdan çıkma antrenmanlar o yüzden hocayada güvenim yok.Üyeliğim bitince zaten başka bir salona geçeceğim.

Araştırdım biraz, gerek bu forumda gerek başka sitelerde öğrendiğim bilgiler eşliğinde şu programı hazırladım:

Leg Press 4*10
    Bench Press 3*10
    Pullover 3*10
    Lat Pulldown 3*10
    Shoulder Press 4*10
    Ez Barbell Curl 3*10

Bunlara ek kendi karın antrenmanımı uyguluyorum. 1 ay geçince Leg Press yerine Squat, Lat Pull yerine Deadlift ile güncelleyeceğim.Gün aşırı çalışıyorum.Ağırlıkları olabildiğince erken arttırıyorum ve gerçekten verim aldığım ağırlıklarda çalışmaya özen gösteriyorum.

Sorum şu: kendim hazırladığım için acabalarım elbette var, bu yüzden sizlerin gördüğü eksik yada yanlışlar varsa düzeltmemde yardımcı olur musunuz? Sizlerin bildiği onaylanmış bir tam vücut çalışması varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Sayfayı Paylaş