Supplementler Para Tuzağı mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BovveR tarafından 16 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BovveR

BovveR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Uzun süredir forumu takip ediyorum ve sizede birşey sormak istiyorum. Geçenlerde hocamla konuştum birkaç konu hakkında ona supplement kombinasyonu yapmak istediğimi ve bunu nasıl yapıp kullanabiliceğimi sordum(whey,creatine,bcaa,glutamin vs.) oda bana çoğu para tuzağı almana geerek yok sadece whey ve aminoyu önerdi siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunz ?

2. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi evde lcd televizyonun varken gidip bi tanede 3d televizyon alayım dersen oda para tuzağı. Tv ye ihtiyacın varsa en kralını al ama ihtiyacın yokssa 3d tv lüks sana ne gerek var. supelemntte böyle ihtiyaçlarını öğren tart vakti zamanı geldiğinde kullan faydasını görürsün.

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Hocan görülüyor ki düzenli beslenmenin önemine inanıyor bir bakıma haklıda ancak düşüncesine göre protein tozu ve amino önerisi yanlış.Bende hocan gibi düşünüyorum gün boyu yeterli protein alındıktan sonra wheye falan agerek yok.Yani hocanın yerinde olsam şöyle derdim sen düzenli beslen supplemente gerek yok ileride illa alacaksan creatin alırsın.

hakanruh, CarpeNoctum ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. samet_61

samet_61 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    supplementlerle 4 ayda 12 kılo aldım baslangıcta 61 kıloydum yag oranım yuzde 7 ıdı kollarım 31 cm dı 4 ay sonra 73 kılo oldum yag ıranım yuzde 11 ve kollarım 38 cm di..bol bol wc ye cıkartması ve gazman gıbı bagırsaklarımın calısması dısında bı yan etkı sımdılık gormuyorum

5. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Bence hocanın görüşü yanlış ben en iyi performansı creatinden aldım.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bu konu çok hasssas aslında markaların incelenmeye alınması taraftarıyım.
    çok basit bir örnek vereyim: muscletech.neredeyse her ürününün üzerinde çok abartılı ibareler var.örneğin nitrotech gibi.yanlış hatırlamıyorsam x3 kas kütlesi vs. yazıyordu.ben buna güvenmem bu para tuzağıdır.supplementler asla ve asla beslenmenin yerini tutamaz.sadece çok küçük bir yapıda destek sağlar.o yüzden maddiyatı zorlamayacaksa alınabilir.zaten tr deki öoğu supplement e de güvenmiyorum.keşke alman mallarını uygun fiyatlara getirseler

7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Tam olarak para tuzağı denemez. Eğer onlara vericek kadar paran varsa bence gereksiz değil ama onlara harcıycak paran yoksa gereksiz :D

8. BovveR

BovveR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar gerekli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş