Supplementler.com Whey Protein 2000 Gr

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 22 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Supplementler.com Whey Protein Besin Değerleri.png

Ürünü İncelemek İçin Tıklayın!
    Supplementler.com Whey Protein nedir?

Supplementler.com Whey Proteini %77 oranında üstün kaliteye sahip whey proteini içerir. Avrupa standartlarında, GMP sertifikasına sahip modern tesislerde üretilen bu ürün servis başına 23 gr protein sunar. Her serviste whey proteinden gelen 5,2 gr BCAA ve 4,1 gr glutamin öncüleri içeriğiyle ihtiyacınız olan amino asit ihtiyacınızı en saf şekilde ve uygun maliyetle karşılayacaktır. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda protein, normal kemiklerin korunmasına yardımcı olur.

İçerdiği proteinin %100’ü ultra filitrasyon teknolojisiyle elde edilen %100 peynir altı suyu konsantresidir. Kullanılan ham madde Avrupa'nın en hızlı büyüyen ve iddialı uluslararası süt ürünleri üreticilerinden biri olan Volac’a aittir. Volac, 40 yılı aşkın tecrübesiyle, sürdürülebilir ve doğal kaynaklardan süt ve süt ürünleri üreterek insanların daha uzun ve sağlıklı yaşamalarına katkı sunmaktadır. Sadece whey proteini üretimine yönelik bünyesinde entegre tesisi bulunmaktadır. Peynir altı suyundan üretilen Volac Whey Proteini, tazeliğini ve kalitesini tutarlı bir şekilde uzun süre koruyabilmektedir.

Supplementler.com Whey Proteini'nin üstün ham madde kalitesini ve saflığı en yalın haliyle görebilmeniz için, tamamen şeffaf şişe içinde sunulmaktadır. Proteinin saflığını azaltabilecek hiçbir ilave amino asit, uyarıcı veya sentetik etken madde içermemektedir.

Supplementler.com Whey Protein'in dikkat çeken özellikleri:

- Servis başına üstün kaliteli 23 gr protein

- 5,2 gr BCAA

- 4,1 gr Glutamin öncüleri

- %100 ultra filitrelenmiş Volac marka whey protein

- Avrupa standartlarında ve GMP sertifikalı modern tesislerde üretim

- İlave etken madde içermez

- Ham madde Menşei: Hollanda
    SUPPLEMENTLER.COM WHEY PROTEİN (ÇİKOLATA AROMALI) 2000 GR BESİN DEĞERLERİ:
    Supplementler.com Whey Protein Besin Değerleri.png

Son düzenleme: 23 Haziran 2018
    diez bunu beğendi.
  2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    diğer markalara göre neden daha ucuz

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    suplement sektöründe güzel şeyler olmaya başlıyor, yerli firmalar rekabeti arttıracak gibi geliyor bol şans :)

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    döviz kurundan sonra hardline-bigjoy-supplementler gibi markalara yönelmek iyi bir seçenek olabilir sanki

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Ben hiç yabancı whey almadım bugüne kadar bi bca bide pre workout aldım sadece geri kalan hep yerli wheyler , keseyi düşünmek lazım :D bide bi yaştayız baba parası değil emekle alıyoruz ne zorluklarla kazanıyoruz da bi wheye 300 vermek mantıksız boş yere , birde yerli ürünlere çöp diyenler oluyor ya ona tav oluyorum adam abuk sabun besleniyor bu whey işe yaramadı diyor şaka gibi hahajss

6. Birol Hancı

Birol Hancı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    IStanbul
    Fiyat ve performans olarak benim 1 numaram oldu. Tat olarak sütlü çikolata gibi bir tadı var hafif tat sevenler için kaçınılmaz bir ürün bence. Denemenizde fayda var bu fiyattayken kesinlikle kaçırmayın derim.

7. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    bende bugün sipariş verdim , açıkçası fiyatı ve yeni bir ürün olması almamda etkili oldu.yaz mevsiminde spora ara verdim bakalım toparlanma sürecimde bana yardımcı olacak mı ? :)

burakua17 bunu beğendi.
  8. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Forum bu ürün hakkında ne düşünüyor? Hammadde kalitesi çok önemli sizce bu ürün alınmalı mı? Fiyat olarak baya uygun çünkü.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Eylül 2018 ---
    etkisi nasıl hocam, önerir misiniz?

Son düzenleme: 24 Eylül 2018
  9. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Normalde supplement almayacaktım sırf fiyatı uygun diye denemek bugün sipariş verdim.. 66 servis varmış 66 gün boyunca hergün kahvaltı sonrası 1 servis tüketirim artık :)

10. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Daha önce Weider Premium Whey ve Myprotein Whey Isolate kullanmış biri olarak araştırmalarım sonucunda güvenle aldım.

Havale ile 170₺'ye geldi. Çok işlevsel olan güzel ölçek seti ve hiç bir işe yaramayan şu dergi hediye olarak gönderildi.

Weider Premium Whey daha az miktarda ve daha pahalı olmasına ramen Myprotein'den daha iyi bir ürün değildi. Marka algısından kurtulun. Yani vücuduna her serviste 20-25gr protein sokuyorsun. Bu proteinin üzerinde ister X alman markasının adı yazsın ister Y amerikan markasının adı yazsın ister Z türk markasının adı yazsın. Vücuduna hepsiyle 25gr protein sokuyorsun. Yeterki proteinin kaynağı güvenilir olsun. İşte Supplementler Whey bana bunu sağladı. Güven ve uygun fiyat bir arada. Öküz altında buzağı aramayın ve güzel fiyatlara elde edilebilen bu güzellikten faydalanın derim.

Sağlam ve taze yani "kaliteli" hammadde.
    Uygun fiyat.
    Kaliteli paketleme ve üretim süreci.

Daha ne olsun?

Şimdi yoldan geldi ve dinleniyor. Müsait olunca onunla ilgileneceğim. :yum

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2018
  11. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    İlk izlenimim:
    Ambalaj tasarımı harika. Evet şaka değil basit ve harika. Çok güzel düşünülmüş ve gerçekten albenisi olan ve kalite hissi uyandıran bir ambalaj tasarımı var.

Supplementler.com sitesinde ürünün altındaki en çok beğenilen yorum bana ait, aynen tekrar ediyorum. " Fiyatı şu an piyasada bulunan ürünlerin çoğundan uygun.Optimum ve Scitec'in 2kg fiyatlarını oranlarsanız ürünün 30 lira daha ucuz olduğunu görebillirsiniz. Lakin bu ürünün pazarlamasında aracı olmadığı için fiyatın biraz daha uygun olmasını beklerdim. Mesela Hardline yurtdışından hammade alıyor, paketliyor, sonra mağazalara dağıtıyor, sonra mağazalar kâr ile satışı gerçekleştiriyor. Siz ise direk ürünü alıp paketleyip satışını gerçekleştiriyorsunuz. Bu minvalde değerlendirildiğinde fiyatın biraz daha uygun olmasını beklerdim."

Tadı gayet hoş. Çok hafif ve içimi suyla da sütle de oldukça rahat. Ben beğendim. Sindirimi de oldukça başarılı hiç rahatsız etmedi.

İthal marka distribitörlerinin kuru anında fiyatlara yansıttığı şu günlerde çok güzel alternatif.

Kutuyu yarılayayım, inceleme konusu açacağım.

mrthr35 ve ftck bunu beğendi.
  12. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Ben çok memnunum, daha önce weider premium whey ve myprotein izole bitirdim, 3'ü da aynı benim gözümde. Daha doğrusu kaynağı güvenilir olduktan sonra bütün wheyler aynı benim gözümde. Hepsi peynir altı suyu tozu, bir ölçeği kutuya daldırdıktan sonra aşağı yukarı hepsiyle aynı proteini sokuyorsun vücuda, ben bundan sonra lezzet ve fiyat denklemine önem gösteriyorum. Genel olarak benim beğenimi kazandı. Buradan devam edeceğim gibi görünüyor.

legolas246 bunu beğendi.
  13. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28

14. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    sindirim konusunda katılıyorum. Beni de pek rahatsız etmiyor. Ama bu aralar, turşu, b12, sirke, limon, kefir gibi ürünleri tüketiyorum. Gaz ve sindirim problemi yaşamıyorum. Bundan da olabilir.

legolas246 bunu beğendi.
  15. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    valla bugune kadar uç kutu optimum kullandım diğer ne marka denediysem 6 senelik geçmişimde hiç etki alamadım ( weider dışında ) neyse fiyat 160 tl olursa tekrar alip bi deneriz içeriği optimumla birebir gibi duruyo kalite ve ayni performansi verirse neden almiyalim aliriz. optimumda bu aralar bozdu zaten eski performans yok hayirlisi genede. ha niye 160 a çeksinler dedim 190 tl vereceğime biraz daha koyar optimum alirim tabikide yerliye desteğimiz varda biraz daha fiyat düşmeli.

16. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünün etkileri nasıl ? Mideye bağırsaklara yan etki yapan oldu mu?

17. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ben bir kutu bitirdim. Hiç bir problem yaşamadım. Yani daha açık nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Gayet başarılı bir ürün.

Agent47 bunu beğendi.
  18. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ürünün tek kullanımlıklarından bir kaç tane almıştım. gayet başarılı bir ürün hiç bir yan etkisi yok.

19. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Tek ölçülük sipariş edip denedim. Herhangi bi sorun yaşamadım. Tat önemli değil ama merak eden varsa optimuma göre hafif şekerli(çikolatalı olan).2 kilolugunu alacağım

20. alianil

alianil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Az önce 1 kg olanından siparişimi verdim bir çok kişi çok şekerli olduğunu söylemiş, geldiğin de göreceğiz bakalım.

Sayfayı Paylaş