Supplement

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BodyEser tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhana arkadaşlar 3 aydır bulk dayım bulka 78 kiloyken girdim şuanda 83 kiloyum 87-88 kgye ulaştıgımda bulku bırakıp definasyona geçicem şuanda sadece optimum gold standard whey protein tozunu kullanıyorum kollarım da irileşmeyi hissettim ama dahada dolgunluk istiyorum tabikide bu beslenmemi ve antremanlarımda disiplin sağlayarak devam ettirerek sağlayacagım ama durumum müsait oldugu için protein tozunun yanında gelişimimi hızlandıracak supplemnt daha eklemek istiyorum bunlar arasında bcaa ve aminoasit arasında kaldım ikisinin arasındaki farkı çözemedim daha doğrusu konu bundan ibaret bana supplement önerecek bilgili arkadasları bekliyorum ve bu supplementlerin definAsyon ve bulkta kullanma ayrılacalıgı olacakmıdır acaba cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bence sadece whey ile devam et,kilo almadada bir Problem yasamamissin,gelisimde saglamissin,bence baska bisiy alma paran cebinde kalsin,o parayi beslenmen ayir,alsanda daha sonra fiyati ve etkisini degerlendirdiginde sende ayni seyi düsünüyceksin.

3. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo almamda hiçbir problem yok bünyem kilo konusunda çok oynayabiliyorum rahat kilo alıp verebiliyorum kilo sıkıntı deil sadece yağ oranımın düşük olup kilomun yüksek olmasını istiyorum cevap için teşekkürler

Sayfayı Paylaş