Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bkrbzkrt tarafından 2 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bkrbzkrt

bkrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden kusura bakmayın.
    Spora başlayalı 2.5 ay oldu, öğrenciyim günlük protein ihtiyacımı doğal yollar ile karşılayamıyorum, protein tozu alternatifi olarak lor peyniri yumurta falan çok denedim ama bir yerden sonra sıkmaya başladı ve yiyebildiğim miktarlar günlük ihtiyacımı karşılamadığını düşünüyorum. Bu nedenle bir supplement almak istiyorum bu konu hakkında pek bilgi sahibi değilim. Kilo alma gibi bir amacım yok tek amacım protein ihtiyacımı sağlamak.
    Aklımda Optimum Gold Standart Whey 2273 gr. olan supplement var internette 140 tl gibi bir rakama buldum. İlk defa supplement kullanacağım sizce bu ürünü tercih etmeli miyim ? Yoksa başka bir alternatif varmı benim düzeyimde biri için. Lazım olur mu bilmiyorum ama hemen alta boyumu kilomu düşeyim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
    Boy : 179
    Kilo: 75

2. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    tüm supplement satıcıları orjinal satmıyor oyüzden supplementler.com dan bak kendi ürünleri var onu al hatta maddi durumun çok iyi olmadıgını anlıyourm yazından oyüzden spor sonrası içsen sana yeticektir yaklaşık ölçegin yarısından biraz fazlası.

3. bkrbzkrt

bkrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam peki hangi markayı tercih etmeliyim Hardline mı yoksa ON gol mu çok kararsızım ne yapsam bilmiyorum
    Bahsettiğim 140 tl lik ürün epttavm de satışta ayrıca, acaba orjinal olmama ihtimali var mıdır ? Birde 161 tl ye buldum linki de şu https://www.sporcubesinleri.com.tr/Optimum-Gold-Standard-Whey-Protein-Tozu-2273-Gr,PR-137.html varmı burdan alan orjinal mıdır

4. blackjack123

blackjack123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim hayatta bu bahsettiğin siteden alma hatta bence hiç eptt’ye falan bulaşma unutma ki kolay kolay millet 50 60 bilemedin 100 tl indirim yapmaz parana yazık sporcubesinleri.com zaten dolandırıcı sadece havale yapmanla kalırsın bu bizzat başıma geldi sakın ama sakın (bu arada Supplementler sayfasını öneririm her türlü supplement var)

legolas246 bunu beğendi.
  5. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    optimum whey çok iyi; eskiden bir ara kullanmıştım. Zaten ödüllü bir ürün. Ama hızlı şişmek istiyorsan muscletech whey al. 6 ayda 10 20 kilo arası aldırıyor.

6. bkrbzkrt

bkrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aslında amacım kilo almak değil sadece protein ihtiyacımı karşılamak. Hangi siteden almalıyım ?

7. bkrbzkrt

bkrbzkrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu mesajını görmemiştim pardon gezinirken bunu buldum bu site nasıl peki https://macolifestyle.com/whey-prot...-whey-protein-tozu-2273-gr-0653827024452.html

Ayrıca Supplementler sayfası hakkındaki iyi yorumları gördüm ancak amacım mümkün ise daha ucuz bir şekilde almak. Eğer bulamazsam kesinlikle supplementler sayfasını tercih edicem o cepte

Birde bunu buldum bugüne özel indirim ile 209 liraya geliyor :
    https://urun.n11.com/protein-tozu/optimum-gold-standart-whey-2273gr-protein-2-adet-hediye-P172726644

8. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

N11 her zaman için güvenilirdir, çünkü ürünü görmeden ödemeyi onaylamazsınız. Fakat seçmiş olduğunuz satıcı hakkında olumsuz yorum çok fazla.

Sporcubesinleri sitesi zaten dolandırıcı bir sitedir. Parayı sizden alır hepsi bu. Ürün felan gelmez. Ankara'da ikamet ediyorsanız amerikan pasajında daha ucuza bulabilirsiniz ürünü.

Bir de bütçe kısıtlıysa optimum yerine supplementler.com'un kendi tozunu almanızı tavsiye ederim. Hem fiyatı daha uygun hem de optimumdan hiç bir farkı yok. Ya da hem proteintozu hem creatin alayım derseniz Hardline 3whey matrix alabilirsiniz. Onun da fiyatı az da olsa optimuma göre daha uygundur. Onun dışında şu tozu aldım şu kadar kilo aldım yorumlarına çok takılma .

Sayfayı Paylaş