supplement tavsiyesi hakkinda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaan1992 tarafından 10 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kaan1992

kaan1992 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar uzun zamandir vucut gelistirme daha iyi bir vucuda sahip olabilmek hem de daha saglikli olabilmek icin turkiyedeyken surekli spora yazilip sabirsizliktan birakirdim ama cok sukur simdi amerikadayim master programi nedeniyle simdi ise artik duzgun bir sekilde aksatmadan hatta agir bile program ile obu yola baskoydum siz degerli tecrubeli arkadaslarimdan da bilgiler almak istiyorum ; protein aminoasit yag yakici ile ilgili bilgim yok aslinda var ama kendim hangisine baslamaliyim bilmiyorum bu arada 1 aydir tekrar duzenli fitness vucut gelistirmeye basladim boyum 1.85 kilom 84kg - 85kg kilo cok kilolu olmasamda fit te sayilmam ama hafif cikintilar var sizden yag yakici olabilir ama ozellikle daha hizli bir sekilde (saglam bir calismayla) guzel bir vucuda sahip olabilmek icin protein aminoasit yag yakici ya da baska bir sey bilmiyorum burada sanirim turkiyeme gore daha uygun supplementler lutfen guzel tavsiyeler verin en iyileri olsun bana yardimci olursaniz cok sevinirim ve nasil ne zaman alacagim(supplementleri) hakkinda bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler.

2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam açıkcası karnitinlerle pek inanmıyorum ben kilo vermek istiyorsan antrenman öncesi şekersiz sade türk kahvesi veya americano iç yarım saat sonra antrenman yap ben o şekilde 10 kilo verdim. Kardiyoyla beraber ağırlık yaparsın daha yeni başladıysan protein tozuna felan şuanlık gerek yok beslenmen düzgün olduğu sürece. Günlük alman gereken protein miktarını mutlaka almalısın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Kahve iyi fikir. Yesil cay da icilebilir.
    Ne olursa olsun hazir gidalari tercih etmemek lazim. Kahve yerine nescafe yada gercek cay yerine poset cay icilmese iyi olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. kaan1992

kaan1992 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cok tesekkur ederim yorumlariniz icin protein aminoasit ya da bu tarz seylere girismek istiyorum aslinda cunku beslenmem cok iyi degil evde kaliyorum kendim ama vaktim cok az okul+etkinlik+spor+yemek yapmak filan oyuzden ek takviyelere ihtiyacim oldugunu dusunuyorum sizin oneriniz var mi bu konuyla

5. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Öğünlerini kaçırıyorsan ve yeterli protein alamıyorsan protein tozu kullanabilirsin ama düzensiz beslenmeyle bu sporu yapmak zor biraz. Okula giderken 3 öğününü hazırla koy çantana okulunda ye, ben öyle yapıyorum şuana kadar öğünlerimi tek bir kez bile kaçırmadım böylelikle.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. shoulderpress

shoulderpress Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim demişsin sabırsızlığımın kurbanı oldum diye bence sen hala sabırsızsın ki şöyle sihirli bi supplement arıyorsun beslemene dikkat edersen senin için en iyi sihir onlar olur düzenli beslenme ve antremanla tabi sabırlada güzel işler başarabilirsin senin supplemente değil motivasyona ihtiyacın var :)

Sayfayı Paylaş