Supplement tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FootballPlayer tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 16 yaşında Amerikan futbolu oyuncusuyum. Vücudum gayet iyi. Amacım yağ yakmak , kilo vermek değil. Zaten almak için muscletech %100 premium mass gainer kullanıyorum. 67-68 kilo arasındayım. Hedefim 75 kiloya ulaşmak. Fakat aldığım besinlerden dolayı karında hafif yağlanma oldu karın kasları belli olmuyor. Bunun supplement arıyorum. Yani amacım parça parça gözükmek diyebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence yağ yakımını sonradan yapman daha iyi olur. Hem azıcık göbekten zarar gelmez

3. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın bende tam onu düşünüyordum. :) Zaten göbeğim yok sadece biraz yağ var tutunca belli oluyor o da. İlk baş hedeflediğim kiloya gelip daha sonra karın sıkıntı olursa hallederim zaten. :)

4. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    azıcık yağ gelen darbeler içinde iyidir hem

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Göbek bölgesine sıkılan bir kurşundan alınacak zararı bir kevlar mı daha aza indirger yoksa bir minder mi?

6. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Niye böyle bir şey dediniz onu anlamadım

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    ikisi bir arada iken. :D

shaq bunu beğendi.
  8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    şunu demeye çalıştım;
    gelen darbeleri absorbe etmede yağların iyi bir işlevi olduğunu söylemişsiniz halbuki bence saf kas kütlesi daha az zarar verir amerikan futbolunda.ben mi yanlış düşünüyorum?

9. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Demek istediğim şu parçalı bir vücuda göre hafif bir yağ iyi olacaktır. Tabi burdan yanlış anlaşılmasın öyle çok yağlı bir vücut değil demek istediğim. Ayrıca şöylede bir durum var yağ oranını düşük tutan bir iki tanıdığım eski hallerine göre daha çabuk sakatlanmışlardı.

10. brhmcr

brhmcr Guest

Konu off olmus biraz ama kilo almaya calisirken heleki gainer vs kullanirken yag yakimi mumkun ama iyi bir beslenme gurusu olmayi gerektiriyor. Hedefinizi seciniz ya kilo alamaya yonelik ya da yag yakmaya yonelik program uygulayainiz. Sorunuzdan anladigim kadariyla beslenme konusunda bilgi ve uygulamada eksikleriniz var. Bu yuzden ayrim yapmaniz taraftaiyim.

11. FootballPlayer

FootballPlayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu iyice araştırıp güzel bir program hazırladım onu yayınlarım. Fakat şimdi kafama takılan bir şey var ve cevap bulamadım.
    %100 premium mass gainer aldım ve üzerinde yazan kullanım saatleri bana uygun değil. Bir de ölçeği çok büyük bir ölçek 250 ml geliyor ve 480-600 ml süt ile 2 ölçek tepeleme yazıyor. Günde 2 defa kullanıldığında 4 ölçek fazla gibi geldi. Bu konuda kafam karıştı ne zaman kullansam en iyi şekilde verim alırım ve kaç ölçek kullanmalıyım ne kadar süt ile kullanmalıyım ?

Kusura bakmayın roman yazdım ama çaresizim :)

Sayfayı Paylaş