Supplement Stack Tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve efervan tarafından 27 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    uzun sure oldu sporu birakali, bir anda emeksiz girmek istemiyorum, 6 ay sonra bir cyle var kafamda, supplement kuru ile kiyasladigimi soyledim
    kimseyi fircaladigim yok, konuyu supplement stack adi altinda supplement bolmesine actim, boyle bir konuda lor ye kahve ic demek bence konuyu butunun koparmak , yorum yapmaktan baska ileri gitmiyor
    supplement konusunda ki her turlu tavsiyenize sonuna kadar acigim eger nedeniyle beraber yaziyorsaniz, kimseye bilmislik taslamak gibi bir niyetim yok yanlis anlasilmasin
    hocam gercekten simariklik gibi goruluyor ise ozur dilerim, beslenme planlamasini fazlasiyla yaptik, gunluk her ogunden kirmizi et, somon, vs var
    Supplement kullanimi burada inanilmaz derecede yuksek, anabolik kullanimi desen cerez niyetinde, yani yukarda yazdiklarima harcanacak paralar komik rakamlar olunca neden alinmasin kullanmayayim diyor insan sonucta hepimizin amaci en yuksek verimi almak

Animal Pak iyi fikir, genel vitamin olarak ekleecegim

genel anlamda yorumlardan fikirlerden yola cikarak asagidaki sekilde revise ettim,burada size yabanci gelebilecek iki supplement var, birisi testo booster, bu urunu yere goge sigdiramiyorlar, free formlarda ve total de artis sagladigini bazi insanlar fotograflari ile paylasmis(bir testo enan kadar degil tabiki ) ve yaninda anti ostrogen blocker kullanip cok guzel guc artisi yasayan ve kilo kaybi hizlanan insanlar olmus, o yuzden eklemek istedim yani ikisinin bana maliyeti $40 civari

creatine ekledim, c4 hakkinda ki carpinti yorumlarindan dolayi listeden cikardim, glutamine ekledim,HMB ekledim, anti katabolik etkisini cok ovuyorlar,cutting donemi icin, pre work out urunde hala eksigim var, animal cut dusunuyorum

tavsiyelerinize acigim

tesekkurler

OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydrowhey -- IDMAN ONCESI -IDMAN SONRASI--SABAH AC KARINA
    OPTIMUM NUTRITION STANDARD Casein --- ---GECE YATMADAN
    NOW Sports L-Glutamine Powder--IDMANDAN SONRA--GECE YATMADAN
    Prime Labs Men's Testosterone Booster ---GUNDE 2 KAPSUL--GECE YATMADAN
    ANDROSURGE Estrogen Blocker -----GUNDE 2 KAPSUL--GECE YATMADAN
    MuscleTech Platinum Creatine Monohydrate Powder ----IDMAN ONCESI VE SONRASI 5GR
    Scivation Xtend BCAA Powder---IDMAN SIRASINDA
    Animal Pak Multivitamin-- FISH OIL---milk thistle
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2018 ---
    hocam seninle burada cahilligi veya egoistligi tartisacak degilim, suraya supplement konusunda tavsiye icin fikir alisverisi icin konu actim, lor ye, kahve ic diye tavsiye duymak icin degil, adamin yorum yapmadigi konu yok,

bilgili seviyeli yorum yapan insanlara cevaplarim yukarda kimseye saygisizlik yapmadim

Son düzenleme: 29 Kasım 2018
  2. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam.yalniz sen seyi unutmussun beta alanini,citrullineyi. Falan onlarida al da tam olsun dimi citrulline pupm saglar hemde noxdan daha iyi eger ki birde antrenman oncesi pancar suyu icersen 1 saat evvel falan kaslar patlar mecazen degil cidden ben yapmistim kollar 43 den 46-47 cm e cikmis olmayan damarlar belirmisti.
    Birde sen het seyi almissin ama en onemlisini atlamissin.univarsal 21 tabletli bit urunu vardi,birde testobosterdan soz etmissin.t nation var o sitede surekli reklami olan bir supplemnt var.onu da al.

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bir youtuberda görmüştüm 2.3 kg 50 dolardı ama o 2 kutu aldığı için 75 dolara denk geliyordu 2 kutu yani kutu başı 37.5 dolar onlara göre 37 tl yani

mrthr35 bunu beğendi.
  4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen öyle dostum bedava valla

efervan bunu beğendi.
  5. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    malesef turkiyede ki fiyat farklari cok fazla

bir tane idman oncesi yag yakici da ekledim toplamda $260 dolar tuttu hepsi,

onumuzdeki pazartesiden itibaren kullanmaya baslayacagim, gelismeleri guncel tutacagim

son hali asagidaki sekilde

SABAH: OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydrowhey
    NOW Sports L-Glutamine Powder
    Animal Pak Multivitamin
    Prime Labs Men's Testosterone Booster

IDMANDAN ONCE : BURN-XT Thermogenic Fat Burner
    MuscleTech Platinum Creatine Monohydrate Powder

IDMAN SIRASINDA : Scivation Xtend BCAA Powder

IDMANDAN SONRA:
    NOW Sports L-Glutamine Powder
    OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydrowhey
    MuscleTech Platinum Creatine Monohydrate Powder