Supplement Stack Tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve efervan tarafından 27 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar Merhaba

Uzun zaman sonunda spora tekrar donme karari aldim, hayat telasi,is egitim vs derken 3 yildir vucut gelistirme yapmiyorum, arada kosu ve biraz egzersiz haricinde,daha onceden 1.5 yil bir spor gecmisim var ki o zamanlarda ogrenciydim cok buyuk bir beslenme duzeni ve duzen saglanabildigim soylenmez.
    Simdi ABD de yasiyorum, idman ve beslenme konusunda bir hocam ile calisacagim , daha onceden cok daha arastirir okurdum ama son zamanlarda cok uzak kaldim o yuzden isin ehline danismaya karar verdim ama gel gelelim ki supplement konusunda kafa karistirici bir cok urun mevcut, calisacagim hocada asiri anabolik meraklasi ama ben en azindan 6-7 ay bir supplement kuru veya pro-hormone lar ile bir donus yapmak istiyorum

181 cm 86 kg
    Kol 35
    Omuz 130
    Bel 92

Eger urunler turkiyede yok ise simdiden ozur dilerim, boyle bir kur hazirladik, her turlu tavsiyelere acigim, butce konusunda sorun yok

tesekkur ederim

OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydrowhey -- IDMAN ONCESI -IDMAN SONRASI--SABAH AC KARINA
    OPTIMUM NUTRITION STANDARD Casein --- GUN ICERISINDE EK ----GECE YATMADAN
    Prime Labs Men's Testosterone Booster ---GUNDE 2 KAPSUL
    ANDROSURGE Estrogen Blocker -----GUNDE 2 KAPSUL
    Cellucor C4 Ripped Pre Workout--IDMAN ONCESI
    Scivation Xtend BCAA Powder---IDMAN SIRASINDA
    FISH OIL--B12 --D vitamine

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Cellucor C4 Ripped Pre Workout- enerjinde bir sıkıntı yoksa bence gereksiz, belli süre antremandan önce dark kahve iç faydasını göreceksin
    OPTIMUM NUTRITION STANDARD Casein - bunun yerine gece yatmadan yağsız tuzsuz LOR peyniri ye aynı işi görür
    Prime Labs Men's Testosterone Booster - testesteronlarında bir sıkıntı mı var?

bu arada vazgeçilmez supplementlerden KREATİN nerde?

3. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    sanirim yorum yapmak icin yorum yaptiniz.

kahve icmek istesem veya lor yemek istesem yerdim. burada loru bulmak caseini bulmaktan daha zor

ayrica ben cutting yapmaya calisiyorum, neden creatin kullanip su tutayim vucudumda ?

testesterone sonuclarimda bir sorun yok , testo total seviyesinin ve free formlarinin kilo verme ve yag yakma uzerinde ki etkisi hakkinda sanirim pek bilgi sahibi degilsiniz,

ben pro-hormonelar veya ileri seviye yapilabilecek her turlu supplement tavsiyesine acigim

saygilar

4. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    tercih senin istersen steroid kuıllan :) steroid demişken testo suplementiyle neden uğraşıyorsun steroid daha kısa zamanda etkili bir ilaçtır madem loru yahut kahveyi içmekistesem içerdim diyorsan :)

5. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kreatin suyun kas hücrelerinde tutulmasını sağlıyor. İstenmeyen şey ise deri altında ki birikim.

ftck bunu beğendi.
  6. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    aynen katılıyorum kaslarının içi boş olursa istediğin kadar çalış boş, dediğin gibi yanlış bilinen şey kas içindeki su ile deri altı suyu

7. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    abi neyden bahsediyorsun sen inan ben anlayamiyorum seni . muazzam bilgilerin icin tesekkur ediyorum sen baskasina tavsiye ver lutfen

mono ekleyebilirim aslinda ama bu sefer cok fazla pre workout olacak,

8. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kreatini antreman sonrasında da içebilirsin. Hatta antreman sonrası içmenin kas gelişimine daha fazla katkı sağladığı ile ilgili bir çalışma da okumuştum ama yanlış hatırlıyor olabilirim

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yurt dışında olmanın tadını çıkar hocam, burda içeriğiyle oynanmış suplementler kalıyor bize, orda herşey daha etkilidir şüphesiz , fiyat olarakta aldığı maaşa göre çok çok ucuza gelir , bol şans dilerim :)

efervan bunu beğendi.
  10. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    kardeşim diyorum ki insanlar vücutlarındaki suyu ayırt edemiyorlar, zayıf ve kaslı görünecem diye vücudun su toplamasını istemiyorlar ben de diyorum ki damarların içi susuz olursa kaslarını geliştiremezsin daha kuveetli basamazsın, bu nedenle KASLARININ su toplaması lazım bu da kreatin ile olur. İnsanlar 2 şeyi birbirine karıştırıyor kasın içinde su toplanması ödem değildir. Kas ne kadar dolu o kadar kuvvetli çalışır. Kasa su göndermekten korkmayın vücudunuzun su toplamasını engelleyin. BİR DAHA SÖYLÜYORUM KAS'TA SU TOPLATMAYLA DERİ ALTINIZA SU TOPLATMA AYNI ŞEY DEĞİL. Kasta ne kadar su o kadar kuvvet demek. İnşallah bu sefer anlamışındır. KREATİNin topladığı su seni çirkin göstermez daha ne diyeyim :) yada sen kafana göre takıl ne diyeyim sana :)

11. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Valla etin öyle ucuz ve ulaşılabilir olduğu yerde yaşasam supplement'in yanından geçmem.

efervan ve Pısırıkkatil bunu beğendi.
  12. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    arkadaşlar yapmayın migrosta tavuk göğsü 750 gr 20 tl daha ne kadar ucuz olsun hadi 15 tl olsun , yumurta,lor,hindi. supplementler ek besindir zaten ve bazı supplemenler vücudun üretemediklerini destekler. örneğin 1 ölçek (5gr) kreatin için kilolarca kırmızı et yemen lazım buda mümkün değil, supplement bu gibi durumlar için var.

13. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Tavuk göğsünden bahsetmiyorum. Zaten günde yarım kilo beyaz et yiyorum. Amerika'da olsam bunun yerinde yağsız kırmızı et olurdu. Günlük 600-800gr tüketirdim. Bu Türkiye'de yapamam.

Ben ağır doğalcıyım hocam. Supplement konusunda bcaa (sık ve ağır yapılan antremanlarda ağrıları çabuk giderip diğer antreman performansını düşürmemek için) ve whey (beslenme düzeninin bozulduğu yerde protein takviyesi için) ötesine geçilmesini önermiyorum. Bence cutting yapmak için pro-hormon mevzusunada girmenize gerek yok, bcaa ve kretin içerikli bir preworkout ile kaliteli izole bir whey ile postworkout takviyesi yapmanız yeterlidir. Sonra dayanın kırmızı ete gitsin. Karb. sınırlamasını doğru miktarda yapınca otomatik olarak hatlar keskin ve dolgun olacak.

14. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    aynen dediklerine katılıyorum maalesef ülkemizde kırmızı et biraz phalı yapacak birşey yok bizde çoğunlukla beyaz ete yükleniyoruz :)

ftck bunu beğendi.
  15. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Ayrıca amerikada olsam kaçırmayacağım tek supplement ANİMAL PAK olurdu.

efervan bunu beğendi.
  16. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Onlar daha çok ilaçlılar için diye okumuştum bir yerde. Zaten içerikleri abartı düzeyde

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Vitamin-mineral konusunda bütün açıkları kapatıyor. Doğallara aralıklı kullanımı öneriliyor. İlaçlılar sürekli ve sık kullanıyorlar. Bu ürünün sevdiğim yanı doğal bileşenler kullanılıyor. Vitaminler sentetik değilmiş.

18. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Aslinda cuttingler de kazain benim bildiğim zarardir.mesela onun yerine losin vy bcaa alabilirsiniz.kaslari korur.definasyonda kreatin alinmaz diye bir sey de yok kreatin en onemli takviyedir.cuttingde de alinabilir zaten 1 kg su tutar.en buyuk faydasi kaslarda daha fazla glikojen depolanmasini vs saglar.
    Benim tavsiyem cuttingde para sıkıntısı da yoksa sabah kalkinca l carnitin ve bcaa icip ac karnina 1 saat hitt kardio yapmandir.l carnitin en iyi uzun sureli acliklarla yapilan sporlarda etkili.gun icinde yesil cay extresi alabilirsin 1 tablet ve yatmadan da univarsal gh mi ne vardi onu alabilirsin.testo bosterlarda eger bir sikintin yoksa gereksizdir bosa

19. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bende gereksiz suplementlerden bahsetmiştim oysaki bir de üstüne fırça yedim :)

20. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    dostum bir insan soru sorup üstüne fırça atıyorsa ya egoist bir cahildir yd o anlık çok öfkelidir.madem soru sorarsın neden milleti kırarsın madem ki bilirsin e o halde neden bildiğin şeyi sorma gereği duyarsın dimi

Sayfayı Paylaş