Supplement Listem Nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve vinnie_47 tarafından 2 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vinnie_47

vinnie_47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba.
    Yakın zamanda supplement alacağım. Kendime bir liste yaptım ve bir ay gidecek kadar supplement almayı düşünüyorum.

Hafta içi 08:00 - 19:00 saatlerin arasında çalışıyorum. Spora gitmem 20:00 ı buluyor. İşyerinde ekstra öğün koymam mümkün olmuyor. Yemek işine çok zaman ayıramıyorum. Kilo almam gerek. Hafta içi akşamları spora giderken çoğunlukla enerjim olmuyor. Yakın zamanda doktora da gideceğim. Genetik olarak tiroidlerimde problem olduğunu düşünüyorum. Bunları göz önünde bulundurarak aşağıdaki gibi liste yapmayı uygun gördüm.

-Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül
    -Nature's Supreme Omega 3 1000 Mg 30 Kapsül
    -Big Joy Bcaa Pro Ripped Go! 21 Drink Packets (Pre workout içeriği olması avantaj. Tek kullanımlık paketler olması sayesinde taşıması kolay. İşyerinden spora direkt geçtiğim zamanlarda işime yarayacaktır.)
    -Big Joy Big Mass +GH Factors 3000 Gr + Yer Fıstığı Ezmesi
    -Scitec Whey Professional Whey Protein 920 Gr

Toplam: 482,88 TL

Supplement alabilmek için 500 TL Bütçe ayırdım. Seçtiğim gainer yeni çıktı sanırım. Ara öğün olarak spordan 2 saat önce içmeyi düşünüyorum. GH Formül içermesi güzel fakat Gh formülü içerisindeki dağılım oranları konusunda bilgi vermiyorlar. Hafta içi spor günleri spordan önce tek kullanımlık pre workout içeriği olan bcaalardan içmeyi düşünüyorum. Hafta sonları spora gidersem evde bulunan saf bcaayı kullanacağım. Portein tozunu yeteri kadar protein alamadığımı düşündüğüm günlerde kullanmayı düşünüyorum ki çoğunlukla akşamları içerim. Nadirende sabahları midem kötüyse de kullanırım. Vitamin ve balık yağını hergün kullanacağım.

Sizlerin de yorumlarınızı almak istedim. Takviyeler konusunda tavsiyeleriniz varsa fiyat limitim sınırıları içerisinde değişiklikler yapabilirim.

Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş