Supplement kullanım bilgisi!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve goktuggokhanyuksel tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. goktuggokhanyuksel

goktuggokhanyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaslar Merhaba forumda yeniyim 178 boyum var ve 57 kiloyum.. malesef kilo almakta sıkıntı cekiyorum... zamanında cok zayif olan bir arkadasim bana supplement desteği onerdi ve kendide bu şekilde kilo almis suan inanilmaz iri ve cok iyi bir vucuda sahip.... bana onerdigi supplement desteklerini aldim fakat ben bir personal trainingle calisiyorum...bunca ek besinin cok fazla oldugunu bazilarini kullanmama gerek olmadigini soyledi bana benimde kafam karisti yardiminizi istiyorum. .. bu kadar cok ek besin almamalimiyim yoksa beni daha kolay sonuca mi götürür? Pt bana amino yu almami soyledi mesela Ayrica personal training ve kendi arkadasim kullanim zamanlarinida farkli soylediler hangi ogunde hangi supplementi almaliyim...ornegin arkadasim bcaa yi spor oncesi almami onerdi pt sonrasinda al dedi gibi...yardimci olursaniz cok sevinirim kullandigim urunleri paylasiyorum sizle...

Muscletech mass tech whey protein
    Universal nitro
    Universal shock therapy
    Universal beef aminos
    Ultimate nutrition glutapure glutamine
    Vitargo carboloader[​IMG]

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    moralini bozmak gibi olmasın ama bunlarla zor kilo alırsın kardeşim bunlara verecegin para ile adam akılı yemek yesen daha fazla kilo alırsın.

3. goktuggokhanyuksel

goktuggokhanyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Baya yardimci oldun Sağol davulun sesi uzaktan hos gelir bazi bunyeler yemek yeselerde olmuyo olmuyo metabolizmayla alakali seyler bunlar...

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    kardeşim senin gibi yemek yemeyle olmuyor yiyorum ama genede kilo alamıyorum diyenlerin yediklerini sayayım.
    1. ögün 4 yumurta 100 gr yulaf
    2. makarna 200 gr 200 gr tavuk
    3 öğün 200 gr bulgur tavuk
    gece yatarken süt tamam sence bu kilo almak için mantıklı mı yemek bu yenilen yemekleri sıradan insan bile her gün yiyor
    o insan sadece kendi karnını besliyor ama sen vg ile uğrasıyorsan hem kendini besliyeceksin hem içindeki canavarı
    sen kendin doyuyorsun tamam güzel içindeki canavarı neden doyurmuyorsun ? çiçeğe su vermezsen büyümez vucutta öyle
    eğer bu ögünlerle kilo alamıyorsan 6 öğüne cıkartacaksın uğraşamam param bol suplement alırım arkadaş öyle dedi kilo alın benim gibi olun dedi böyle öyle yapcam dersen
    sadece parana ve emegine yazık derim .

5. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Supplement desteği ile kilo almak mümkün ancak spora yeni başlayan biriyseniz yukarıdaki supplementler başlangıç için fazla. Öğünler arasını kısa tutarak kilo almayı deneyebilirsiniz.

6. goktuggokhanyuksel

goktuggokhanyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Bu soylediklerinide fazlasiyla yapiyorum zaten dostum.... 5 6 ogun besleniyorum..

Sabah- 5 yumurta 1 inin sarisi + yulaf ezmesi sutle karisip icinde jambon
    Sabah kahvaltı peynır salam janbon Zeytin yulaf ezmesi ( sütle karıstr)... Öglen ve aksam ustu 300 gr et tavuk veya balık .... pırınc pilavı fırında pates salata yogurt 4 yaprak marul gun boyunca alman gerkenler 10 tane badem yyada cevız Antrnmandan once
    Bcaa,argının, karbonhıdrat Antrnmandan hemen snra Whey proteın tozu,glutamın Spordan sonra tavuk gogusu brokolı havuc fırında patates Ve casein de al buda toz yatmadan ıcıceksın proteın tozu gbı uykuda vucudunu beslıcek

7. goktuggokhanyuksel

goktuggokhanyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    2 aylik bi sureci hecirdim o surede yanlizca whey toz kullandim yaklasik 5 kilo aldim bu surede ek biseylere ihyiyac var bende yoksa kisir dongu oluyo vucut şekilleniyor falat kilo artisi olmuyor....

8. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    2 ay çok kısa bir süre... Ben 16. ayımdayım aminoasit kullanmaya yeni başladım.

9. goktuggokhanyuksel

goktuggokhanyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Aldim sonucta bunlari evde bozulucagina kullanicam bi sekilde bunlarida hangi ogunde hangisini almam gerektigini kestiremedim her kafadan baska bi ses cikiyo :/

Sayfayı Paylaş