Supplement kullanımına ne zaman başlamak ideal olur??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nortokeat tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nortokeat

nortokeat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Bugün değerlerimi ölçtürdüm,sonuçları yazsam yorum yaparsınız umarım.Sonuçları görünce moralim yerine geldi ve şekilsiz vücudumu şekile sokmak için 1 yıl süre adadım kendime.Sonuçlar:

Boy:175,4 Kilo: 61.6
    Yağ oranı: %7.5
    Kas Oranı : % 46.6
    Kemik :3.5 kg galiba.
    Su: %63.
    Evet oranlar bunlar ne yapabilirim neyi düşürüp neyi artırabilirim.?

2. nortokeat

nortokeat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara, Turkey
    15 gündür düzenli bir şekilde devam ediyorum spora.Öğrenci olduğum için her gün et-balık yemek imkansız gibi bişey.Para olsa da yemeği bulamıyorum,yapamıyorum yani başka şehirdeyim yemek yapanda yok.Şimdi protein alımını sağlayamıyorum bu şekilde olursa gelişimim geç olmazmı?Beslenme bu spor için en önemli şey belkide.Ben 2 veya 3. aydan itibaren kullanmayı düşünüyorum ama spor hocama sorduğumda eğer düzenli protein alımında sıkıntı varsa şimdi de kullanabileceğimi söyledi.Ne dersiniz bu konuda ne yapmalıyım?
    15 günün öncesinde 2 ay gidip 3 ay yatmışlığı var bu arada.
    Ayrıca beslenme benim için büyük sıkıntı kiloma oranla 2300 civarı kalori almam lazım belkide ama benim için bu imkansız gibi ancak abur cubur yersem olur o da yaptığın işi bile yok eder.
    Öğrencilik zor :):(

3. El Turco

El Turco Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Proteini yumurtadan, yoğurttanda edinebilirsin kendinde yapabilirsin bunları. :) Geri kalan durum ise; bende spor başladım 3. haftaya yarın başlıyorum ilk ay ek takviye almayı düşünmüyorum. Başladığımda 56 kiloydum şuan 59a merdivem attım. Ay sonuna kadar 60-61 kilo alırsam takviyesiz devam etmeyi düşünüyorum. Ayda alacağım 4-5 kilo bana fazlasıyla yetecektir. Senin kullanıp kullanmama konuna gelecek olursak eğer 1 ay bence kullanma gelişimini takip et memnun kalmazsan kullan memnun kalırsan bulaşma. :) Memnun kaldığın halde daha hızlı gelişmek istiyorsan gene kullanabilirsin. Karar senin ne istediğin ve ne elde ettiğinle orantılı yani biz ne dersek senin kararının önüne geçemeyecek.

4. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Yağ oranını düşürmemeye çalış şu anda güzel bir seviyede hedefine göre güzel bir beslenme ve antrenman ile kas kütlesi kazanabilirsin :)

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ileri seviyede başlamak doğru olur antremanların çok sert olduğu zaman iyi beslenme ile birlikte tercih edebilirsin başlangıç ve orta seviyede gerek yok

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş