Supplement Kombinasyonum

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve m.o.k tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    sp 250...optimum whey..optimum mega mass..animal pak ve omega 3-6-9...yani sein kompinasyonla hemen hemen aynı olan bu kominasyonu 1.5aydır yapıyorum ve sonuna geldim..diyecekleim var :)
    Ben önce günde dört beş ölçek gainer üç ölcek whey ve antreaman gitmeden iki ölçekte noks kullanıyordum. Pek etki görmedim.sonra sabah altıda uyanıp iki ölçek gainer ant öncesi bi ölçek noks.ant sonrası bi ölçek gainer bi ölçek whey.. 210gr protein aldım iki türlü kullanımdada ama ikinci dizaynımda suplemnti azalttığımdan beslenmeyi arttırdım çok daha verimli oldu 4-5kilo aldım.. Bence altı öğün yemen gerikiyor karbonhitratı bass hazır gazada gelmişken vurr pirincin yulafın gözünee :D

2. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Evet haklısın aslında bukadar supplement ister istemez mideyi şişiriyor ymek yemeyi azda olsa güçleştiriyor 150gr. gainer 60 gr whey desek.20 hapta pak ve pump :) Midenin dolması normal.Gainer ve wheyi suyla içtiğim halde şişkinlik yapıyor doğrusu.Denemeye çalışıcam dediğini .Teşekkürler.

3. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Yavaş yavaş olsada kilo almaya devam ediyorum ama benden kaynaklanan birşeyden mi neden bilmiyorum animal pump ilk günki gibi etki göstermemeye başladı.Sadece terlemeye başladım.İnanılmaz terliyorum antremanlarda ki kolay kolay terliyen birisi değilim.Bu konuyu anlayabilmiş değilim.
    Gainerın etkisi varmı yokmu bilmiyorum demiştim iyice soğudum diyebilirim midemi şişirmekten başka birşey yapmıyor.Diğer kombinasyonuma gainerı dahil etmicem.
    Animal pak konusunda çok yorum yapmak zaten doğru olmaz.

4. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Balık yağının bizlere(vgcilere) tam olarak ne katkısı var acaba?

5. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Omega3 yağ asitleri çoklu doymamış yağ asitleridir. İnsan vücudu doymuş ve tekli doymuş yağ asitlerinin sentezini yaptığı halde çoklu doymamış yağ asitlerinin sentezini yapamamaktadır ve dışarıdan gıda takviyesi olarak alınmalıdır.
    Balık yağının faydaları, bileşimindeki EPA ve DHA gibi esansiyel yağ asitlerinden kaynaklanmaktadır. İnsanlar için önemli olan başlıca iki Omega3 yağ asidi; EPA ve DHA olup balık ve balık yağında bulunur.
    Yaklaşık 30 yıl önce Danimarkalı araştırmacıların Greenland Eskimolarında kalp hastalıklarının az görülmesini balık kullanımına bağlı olduğunu ortaya koyduktan sonra Omega3 yağ asitlerine olan ilgi tüm dünyada artmaya başlamıştır.
    Omega3’ ün çeşitli faydaları bulunmaktadır. Genel olarak beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sistemi gelişimine, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olması amacıyla kullanılmaktadır.
    kaynak:eek:mega3.com.tr

dungean bunu beğendi.
  6. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Evet arkadaşlar ürünler bitti biticek size yorumlarımı aktarayım .
    Animal pump beni biraz yanılttı diyebilirim.Kesinlikle ürünleri kötülemiyorum bunu başta söyleyeyim.Çünkü bende o etkiyi göstermeyen ürün diger kişide süper etki gösterebiliyor bu yüzden sadece kendi kullanıcı yorumumu yapıyorum.
    Animal pump maalesefki 1 haftadan sonra etkisini tamamen yitirdi.O ilk haftadaki güç artışı konsantrasyon damarlardaki genişleme kasların sert kalma durumları maalesef 2 haftada son buldu . Aslında birazda kızıp kullanmıyorum diyip kenara atacaktım ama yapmadım ürünü bitiricem zaten az kaldı.
    Gelelim gainera :) .Gainerlara zaten geçmişten gelen bir güvensizligim var ama olsun ek besin sonuçta pek birşey beklemeden kullandım yararı oldu yada olmadı ama öyle aman aman diyebilecegim kilo artışı sağlamadı bana.Hani kullandım bi ayda 7-8 kilo aldım diyemem.
    Animal pak için zaten yine yorum yapmicam.Gözle görülür etkileri olmadığı için yorum yapmam iyi olmaz.
    Optimum wheyimiz zaten vazgeçilmezim.O olsun bana yeter diyorum hep . Zaten diğer supplementlere fazlada inandıgımı söyleyemem varsa yoksa protein glutamin creatin yandaşıyım.:)
    Gelelim ölçülere. Başladıgımda 71-72 arası gidip geliyordum şuanda 74 kiloyum .Bu istediğim mi diye kendime soruyorum ama henüz değil.Tabiki bir ay içerisinde aslında sağlıklı alınabilecek bir kilo buna itirazım da yok .
    Hedefim en az 78.
    Ölçülerde değişiklikler oldu ama tam ölçü almadım tam ölçüleri alıp sizinle paylaşıcam.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş