Supplement kombinasyonum?(yorum lütfen)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErhN61 tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Ama sen 80 kilo ile başlamışsın sonucta uygun bir kilo. Ben 54 ile başladım şuan 61 kiloyum. Bende 1 sene içinde bu kiloyu aldım, sadece bir kutu karbonhidrat kullanarak. Şimdi de benim 1 sene içinde en az 10 kilo almam gerekiyor. Bunuda whey ile yapabileceğime inanmıyorum :/

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Gainer hiç kullanmadım ama duyduğum kadarıyla doğru kullanılmazsa sağlıksız kilo alımına sebep oluyormuş.Bence tekrar düşün gainer alımını.Düzenli antrenman,beslenme,dinlenme ve whey kullanımı ile kas kütleni artırmak varken,yağdan alıp daha sonra onları şekle sokayım derdine düşüp tekrar küçülme.

3. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Aslında dediklerin çok mantıklı geliyor. Proteinle alınan kilo sağlam kaslı ve yağsız olur bencede. Fahat birde şöyle bir riski var; karbonhidrat almayıp protein alırsam kilo alamama sorunu yaşayabilirim. Sadece kaslarım gelişir fakat aynı kilolarda sayabilirim.
    Ama kafamı gerçekten karıştırmayı başardın :D kararsız kaldım bak şimdi...

4. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    whey almak aha mantıklı , günlük karb. alımını yulaf ezmesi,siyah ekmek , makarna , patates gibi besinlerdne sağlayabilirsin

ErhN61 bunu beğendi.
  5. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Zaten bu seneyi supplement+beslenmeye yüklenerek geçirmeyi düşünüyorum. İlk kutumu karbonhidrat alsam diğer kutuyla birlikte proteine geçsem olmaz mı?

6. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar aminoyu antreman öncesi 4 adet antreman sonrası 4 adet mi kullanmam gerek, yoksa antreman sonrası 4 adet yeterli mi?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Illa ya once ya sonra olacak dersen once al. Ben sahsen aminoyu ogunlerime ekliyorum.

8. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    maddi durumun varsa alabilirsin. Maddi açıdan sıkıntılı olanlar için beslenmelerinde her türlü proteini alabiliyorlrsa whey alsınalr fakat peynir süt yeteri kadar alınamıyorsa blend proteinler tercih edilmelidir BSN Syntha-6 , MyoFusion vb. gibi

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  9. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Gaspari; Myfusion,Creatine,Amino,Glutamine almış bulunmaktayım :)

Düzenli beslenme,düzenli uyku,düzenli antreman ve supplementlerim ile bakalım nasıl bir sonuç alacağım..

Sayfayı Paylaş