Supplement Kombinasyonum ve yeni alacagım whey hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mert Taştekin tarafından 22 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mert Taştekin

Mert Taştekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba ;
    Yaşım 20 boy 1.70 vki %14 70kilodayım. Sporda 5ayıma girmiş bulunmaktayım.
    Şuanda elimde bulunan destek ürünleri Olimp Bcaa Xplode 500g Optimum Gold Standart Whey 2.3kg ve Hardline Creatine Monohidrat Creapure
    1-)Supplement seçimim nasıl marka ürün kalitesi olarak?
    2-)Aynı anda 2supplementı tek bir sheaker içerisinde almak ne kadar dogrudur?
    3-)Creatine'i genelde nescafe gold(sade) a karıştırıp alıyorum.Antrenman oncesı kahvenın termojenik etkısı diye.Uzum suyuyla deneyenler var mı? Ideal kullanımı nedir?
    4-)Bcaayi yaklaşık 1aydır kullanıyorum ve ilk dönemleri 2doz alıyordum(önce ve sonra olarak) şimdi tek doza düştüm.Hatta arada 700-800ml suya 1.5ölçek karıştırıp antrenman sırasında alıyorum ne kadar dogrudur? mantıklı kullanım nasıl olur? Birde artık yaz için interval cardio çalışmalarına başladım.
    5-)Optımum gold whey bitmek üzere sizce bir sonrakı whey olarak neyi alayım.Kafamda bi dunya marka birikti. Weider/Combat/Muscletech vb.
    6-)Şimdi diyeceksiniz ki hedefine göre söyluyelım.Ozamn su yaz aylarında benım hedefım yag oranı %10-12 arası sabitlemek. Ama ondan sonrası hacşme dayalı olacak. Siin tavsiyeleriniz nelerdir?

Sayfayı Paylaş