Supplement kombinasyonu (Clean bulk)

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve wrath06 tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. YapmAsuman

YapmAsuman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Daha öncesinden 60kilo verdigimden dolayi yağlanmaya karşı biraz takıntım var, ki kilo kaybından dolayı bel ve yan bölgelerde normal insandan farklı olacak şekilde deri mevcut.O yüzden bulk yapmakta baya zorlanıyorum yemek yemeği çok sevmeme rağmen.3.5 yıllık spor geçmişimde sürekli ve devamlı çeşitli supplementler kullandım fakat karbonhidrat hep düşük hatta hiç almadığım dönemler oldu.Karbonhidratlı beslendiğimde yağlandığımı hisseder bulk'u bırakırdım.Sizle konuştuktan sonra sadece antreman günleri 300gr kompleks karbonhidrat almaya özen göstereceğim.Umarım yağlanma olmaz :)

Son düzenleme: 21 Nisan 2015
  2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Antremqn yogunlugu onemli normalde 100 gr aliyorsaniz yavas yavas artirmalisiniz vucut guclendikce zamanla yuksek oranda alinan karboyu kaldirabilir ani yuklemelerde yaglanma kacinilmaz olur bu arada hafta 5 antreman yapiyorsam mutlaka 2 kere kardiyo koyuyorum kosu, torba dovmek vs kilo kontrolu saglamasi acisindan zaten aldiginiz karbo miktarina gore gucunuzun arttigini hissedeceksiniz ve vucuda uygun miktari tecrubeyle vereceksiniz

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Pre-workout ürünü antremanlarıma yeni boyut kattı 2 saat'e yakın antremanı farkında olmadan yapip ardından 20 dk kardiyo yapma gücü veriyor çoğu makaralı alette agirligi en sona takmak rutin oldu. C4 hakkaten preworkout dusununenler icin harika bir sup. Güç artışı çok çok hissedilir seviyede ve salondaki herkes sana bakıyor ..

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Şu son zamanlarda vucudum deri altına baya bir su topladı yoksa off günlerde bile kollarımdaki damarlar görünebiliyordu son 1 haftadır su toplamasıyla ilgili sıkıntı var bunu creatine kullandıgım zamandaki az su alimina ve uzun süre kardiyo yapmamama bagliyorum.
    Şimdi önlem olarak creatine i kestim monohidrat bende gercekten cok su topluyor bunu yuzumde dahi hissediyorum ve su tuketimini en az 3 litre olarak artirdim her antreman sonrasi 30 dk kardiyo planliyorum

İhtiyacım olan ise su atıcı besin önerisi ne kullanılabilir en etkili yol nedir tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum tesekkurler

5. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam beslenmenızde tavuk et gibi şeyler hiç görmedım. Proteini sadece yulaf yumurta lor ve yoğurttanmı karşılıyorsunuz

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Uzun süre sonra merhabalar..
    Spora uzun sürede ara verdiğimden formumu tamamen bozmuş durumdayım ve berbat hissediyorum. Hacim güç bakımından pek kaybım yok fakat 85 cm olan bel ölçüm suan 94 cm 9-10 cm fazlalılığım var.. Eksik olan tek şeyim motivasyon..

Yarın dan itibaren diyete başlamayı düşünüyorum kilom 92 sağlığım için 80 lere düşmem gerekiyor..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Öglen yemeklerinde genelde tavuk,et tarzı gıdalar çıkıyor onları tüketiyorduk bunun haricinde hazırlanması kolay olan protein kaynakları daha kolayıma geliyor

8. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    hocam dymatize iso tad olarak nasıl acaba cikoloata ilk yorumda berbat demişinde herkes öneriyor:)

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben iso 100 ü içene kadar akla karayı seçtim içilmez degil ama gerçekten içimi zor etkisine gelince pek bişey anlamadım 4d isolate, mp combat,mp iron whey bence iso 100 den daha etkiliydi... isolate istiyorsan kesinlikle ve siddetle 4d isolate protein tavsiye ederim 159 lira ve 49 servis %100 protein (3. Kutuyu kullaniyorum yariya geldi bitsin bidaha aynisindan almayi dusunuyorum)

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yine yağ yakımina giriyorum hardline l-carnitine termo aldim 33 servis bakalım daha önce kullandigim hardline l-carnitine 3000 mg tüp formda olanıyla atnı etkiyo verecekmi

Sayfayı Paylaş