Supplement Kombinasyonlari Kafami Karistiriyor

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaya_serhat tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaya_serhat

kaya_serhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba,
    Defalarca bu spora heveslendim, salonlara yazildim fakat hicbiri uzun soluklu olmadi. Bu kez tam manasiyla uzerine dusmek ve hafif oluşmaya başlayan bira göbeğimi eritmek niyetiyle yeniden salona kayit yaptirdim. Henuz 2.kez antrenman yaptim, 1.78 boyum, 75 kilom ve yaşım 30. Supplement takviyesi yapmak istiyorum ama araştırdıkça kafam daha da karışıyor. Bu sebeple hangi ürünleri kombine yaparak kullanmalıyım? Önerilerinizi ve ürün tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Saygılar.

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,
    Henüz daha çok erken supplement kullanmanız için. En az 1 ay düzenli olarak salona gitmelisiniz ve vücudunuzun spora vereceği tepkiyi, kas gelişimini vs.yi takip etmelisiniz. Birinci ayın sonunda gösterdiğiniz gelişime göre, örneğin göbeğinizi eritmek için L-Karnitin ve eğer protein alımınız yetersizse protein tozuna yönelmeniz gerek. Şu aşamada supplement için erken olduğunu düşünüyorum. Bir de fitness hedeflerinize ulaşmak sadece spor ve supplement yeterli değil biliyorsunuz ki. Uyku düzeninize ve beslenmenize de özen göstermelisiniz. Kaslar en fazla uykudayken gelişir çünkü.

kaya_serhat bunu beğendi.
  3. kaya_serhat

kaya_serhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uyku benim icin en buyuk problemlerden birisi. Son derece duzensiz halde. Bunun disinda da antrenman sonrasi vucudumun erken sonmesi. Sanki hic calismamisim gibi. Bu da motivasyon kaybina sebep oluyor. Onceki seferlerde sporu erken birakmamda bu olay cok etkili oluyordu. Supplementlere baslamak istemem de bu yuzden aslinda.

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Ant. Beslenme.ve uykuyu bi duzene oturtun o zaman konusalim.kacmiyoruz kaya bey :)

5. kaya_serhat

kaya_serhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uykuyu duzene sokabilsem beslenme de otomatik olarak duzene girecek ama bayagi bir ugrasmam gerekecek bu uyku isi icin. Gerci beslenme programlarini incelemekten onlar da karman corman oldu

6. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Spora başlamak gidip parayı verip üyelik almayla olmuyor maalesef. Gittiğim salonda artık insanların yüzüne bakarak devam edip etmeyeceklerini az çok anlayabiliyorum. Her şeyi ile bir yaşam düzeni. Spor ile birlikte hayatınızdaki birçok şeyi düzene koymalısınız.

7. kaya_serhat

kaya_serhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Katiliyorum. Bu sefer o sekilde olmamasi icin son derece kararliyim. Sporun hangi dali olursa olsun belirli bir disiplin isi oldugunu daha once aktif futbol oynadigim icin iyi biliyorum.

Sayfayı Paylaş