Supplement almaya maddi durum elvermiyorsa ne yapılabilir ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dead01 tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ya şimdi ego manyagı diyecek yine birileri ama :D yine kendimden örnek veriyorum :D 106 kiloydum ben 5 ay önce ama soranlara söylüyorum.çatır çatır yag yakıcıyı kullandım proteinide içtim bcaa yı da.ne sarkma oldu ne çatlak.ama kasları desteklemeden supp.siz direk zayıflayanları görüyorum hepsinin karınları çatlak dolu(tabi istisnalar vardır ) saygılar

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bir önceki mesajında konuyu kapatmaya çalıştığını söyledin, üstelemedim. Hala daha uzatıyorsun ve başa dönüyoruz, ayrıca senin "5 ayda o kadar kilo verip baklava cıkardığını" forumda "supplementler" bölümünde takılıp, bilmeyen yoktur merak etme.

3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    supplementi niçin kullanırız ? Kana karışması hızlı, kaslarımızın büyümesini sağlamak, enerji için vs.

İdman sonrası hemen proteine ihtiyaç duyarız tavuk yesek kana 2 saatte karışacak ama biz hemen kana karışmasını istiyoruz. Buda bizi supplementlere itiyor. Bu yüzden supplement hızlı bir gelişim için gerekli.

4. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer düzenli beslenip yeterli protein alıyorsa vucudunuz idmandan önce (1,1-5 saat önce deniyor) protein de aldıysanız tavuk-et-balıktan. İdman sonrası kanda zaten protein buluncaktır. Sadece insülünü çıldırtmak için basit karbonh. yeterli olucaktır. Daha sonraki 30 dk veya 1 saatlik zamanda normal akşam yemeği öğününü ekleyip bol proteinli yiyebilirsiniz.

Protein tozu , yemeğe vakti olmayanlar için üretilen pratik besin desteğidir. Kreatin, nox ürünleri vs derseniz onlaarda etkiyi ciddi hissedersiniz. Fakat protein tozu günlük alımınıza ulaşmada kısa bir yol ve vakit yoksa pratiktir.

Azi ve baskn35 bunu beğendi.
  5. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Arkadaşın dediği gibi para biriktirebilir mesela hardline'nin 120tablet aminoları var ant. önce 1 sonra 1 şeklinde tutumlu kullanır ama devamlı kullanır normalden daha azda olsa verim alır

Sayfayı Paylaş