Supplement almaya maddi durum elvermiyorsa ne yapılabilir ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dead01 tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. dead01

dead01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    göztepe
    Supplement alacak maddi durumu olmayanlar ne yapabilir... Görüşlerinizi paylaşırsanız birçok kişi bundan faydalanabilir

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Elindeki tüketebildiğin doğal protein kaynaklarını verimli bir şekilde tüketmeye çalış. Yumurta olabilir , varsa tavuk , balık vs .

themertyildiz bunu beğendi.
  3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Para biriktir 2-3 ay boyunca hemde sporunu yap yumurta tavuk baklagiller kuruyemiş süt ürünlerini tüket. sonra biriktirmiş olduğunun parayla kendine uygun takviyeyi al

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    takviyeye gerek yok bence bu iş supplementsizde yapılır..

denizgnr97 bunu beğendi.
  5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bir fotograf koysanda supplementsiz şöyle doğal çatır çatır bir vücut görsek dumbelllls

Azi ve occaner bunu beğendi.
  6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Ben sabırlı adamımdır gerek yok bunlara 5-10 yılım gider istediğim vucuta sahip olurum diyorsanız sorun yok o zaman :)

Azi ve onbir bunu beğendi.
  7. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

sevgili muratcan;

üsubumu bozmak istemiyorum.bu işler fotoya falan bakmaz.zayıf bir insan da six pack olması ile şişko bayanların göğüslerinin büyük olması aynıdır.

saygılarımla...

bahsettigim oydu tiger:)

themertyildiz, Azi, badboy9119 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    üslbunu bozma sevgili onbir.bu iş supplementsiz yapılır diyorsun.demekki yapmışsındır sende.merak ettim sadece :D :D

9. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    "onbir" adlı üyeye sonuna kadar katılıyorum.
    Ayrıca supplementsiz iyi vücut yapılamaz diyenler, supplement komasına girip, kendine çıkış yolu arayanlardır.
    Bu konuda biraz bilgiye sahipseniz, kırmızı et, tavuk, balık ve yumurta beyazı ile düzeninizi koruyarak iyi bir fizik elde edebilirsiniz.

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    biz zaten hiç bir şey yemeyelim hababam supp. içelim mi diyoruz? ama supp.lerin etki ve faydalarınıda göz ardı edemezsiniz.ben o kadar supp kullanıyorum ama her ant her gün 3 yumurta,süt ant öncesi tavuk+kompleks karb. ant sonrası kırmızı et + haşlanmış sebzeler+haftada 2 gün somon yiyorum.nedir yani ? normal gıdalara yüklenmeyip supp.lere güvenirseniz elbette hata yaparsınız.aksini söyleyen de olmadı zatenama supplerin etkisi yok diyemezsiniz

11. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Konuyu neden çarpıttığını anlayamadım.
    Birkaç mesaj üstte "koyun fotoğraf görelim supplementsiz" diyordun. Ben de gayette yapılabileceğini söyledim, şimdi sende normal gıdalarsız olmaz diyorsun... Karar vermelisin.
    Ayrıca ben supplementlerin etkisi yok diye bir cümle etmedim?!

12. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    selam bende suplementsiz gayet guzel fizige sahip olunabilecegini savunuyorum ki su anda kendi vucudumu begeniyorum :) . 15 ayim bitti ve sadece 9 aydir protein tozu kullaniyorum birde arginin kullandim. bu ikisi bence yeter.ayrica calisma seklim ise son 1 aydir haftada 5 gun ve kapasitem dahilinde hardcore seklinde calisiyorum. son olarakta yukarida yazan zayiftaki 6 pack ve buyuk gogus benzetmesine sonuna kadar katiliyorum. her zayif insanda karin kaslari gorunur. saygilar sevgiler.

Azi ve baskn35 bunu beğendi.
  13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    1)aynı şeyi hala söylüyorum.2)ben şimdiye kadar full supp yükleyin normal gıdalara bakmayın dedim de sonra fikir mi değiştirdim.normal gıda olmadan olmaz ama supp.lerin faydaları göz ardı edilemez.kara verecek bir şey yok durum bu kadar basit ! 3)siz nasıl bir vücut istiyorsunuz tabi o tartışılır. fakat supp.ler vg sporunun bir gerçeğidir zaten bu sitenin sahipleri en bilgili kişiler olarak görüyorum ben.tabii bu sitede bir sürü saygın vg ci var.hepsi supp. kullanıyor hepsi profesyonel çünkü bu işi biliyor.umarım tartışma burda bitmiştir herkese saygılar supp. kullanana da kullanmayanada ama yorumlar biraz mantıklı olmalı benim söyleyecegim bu.

14. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Mantıklı derken?
    Nerede mantıksız konuşmuşum açıklar mısın, aydınlat beni.

15. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    suplementsiz tabikide yapılabilir ama daha zahmetli doğal olarak...

yalnız bişeye hep takılmışımdır,''suplement alacak param yok o yüzden doğal besleniyorum''
    arkadaşlar suplemente verdiğimiz parayı ve içindeki proteini gr olarak hesap edelim,sonra bide suplementteki toplam proteini doğal yoldan alarak ne kadar ne yiyceğimizi hesap edelim.sonra her ikisine verdiğimiz parayı toplayalım inanın suplement daha ucuza geliyor;)

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben genele konuştum en baştan neden üstüne alınıp atladın zaten onu anlamadım.mantıklı yorumlar yapılsın demişim dikkat ettiysen.direk sana mantıklı yorum yap demedim.neyse. saygılar

17. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yanlış anlamazsan kısa bir süredir mesajlarını takip ediyorum, seni anlamaya çalışıyorum fakat gerçekten sanırım biraz egoya düşkünsün...
    Her 3 mesajının 2 si "ben 6 ayda şu kadar kilo verdim tabi baklaları cıkardım" şeklinde.
    Anlamıyorum insanlara ne kanıtlamaya çalışıyorsun?

18. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    takip etmen ne hoş.aynen söylediğin gibi belirtiyorum mesajlarda.insanların bana karşı olan yorumlarını etkiliyor.ona göre yorum geliyor.hiç bir şey bilmeyen bir ergen olarak algılanmak hoşuma gitmez zira öyle değilim bu yüzden elimden geleni yapıyorum kendimi tanıtmak için.kanıtlamaya çalıştıgım bir şey yok.amacım bilgi alışverişi.iki mesajdır bitirmeye çalışıyorum bu tatsız sohbeti.sen bana karşı bir şey kanıtlamak istemiyorsan bitsin istersen.

19. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    dağılan konuyu biraz toparlarsak,

yörsan böreklik lor peyniri. %20protein, %2 yağ. günde yarım kilo tüketirsen 100g protein alırsın. iyi bir peynit altı suyu proteini kaynağı. migros'ta yarım kilosu 4,50 TL, pekdemir'de 3.40 TL. Tabi pekdemir heryerde yok.

****************'da konsantre süt proteini. %70 casein, %18 whey.yavaş salınımlı protein kaynağı. kilosu 55 TL. uzun süre gidiyor.

migros light ton balığı. 2x160g. %24 protein. 4,95 TL

CP piliç tavuk göğsü. kilosu 9 TL. 7 ya da 8 parça tavuk göğsü ihtiva ediyor.

****************'da lick yumurta beyazı tozu. içmesi mide ve irade isteyen bir protein bombası. kilosu galiba 45 TL idi.

benden bu kadar. biraz daha araştırıp listeyi uzatabilrisin.

dead01 bunu beğendi.
  20. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Kim ne derse desin supplementler bizi degistirmez genetiğimizi değiştiremez ama var olanın üstüne koymamıza cok faydası olur ama supplementsiz de bu iş cok zahmetli olur bence ilk iki iki bucuk yıl yıl supplementle baslanırsa sonra güzel beslenme ile yavas yavas supplementi azaltıp eger ömür boyu adam gibi beslenebilirsek(ki bu mümkün değil)supplementsiz bu is ömür boyu gider ama kimse supplementsiz öyle 1-1.5 yılda adam gibi bi vücut yapamaz bugune kadar da görmedim ama supplement destegi ile 1.5 yılda güzel bi performans yakalanıp iyi sonuclar alınabilir sekil ortaya cıkar ama supplementsiz aynı sürede bu mümkün degil canlı canlı benle birlikte baslayıp supplement kullanmadan yapmaya devam eden arkadaslarım var 11. ayımdayım ama benim 4. ayımdaki halimi anca yakaladılar ki bunu kendileride dile getirip en sonunda onlar da supplemente basladı kimse kendini kandırmasın hadi supplementsiz aynı sürede ben yaparım diyen buyursun baslasın yapsın da görelimbench_O

Son düzenleme: 9 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş