Supplement almalı mıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byMyzz tarafından 13 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. byMyzz

byMyzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öğrenci evinde kaldığım için pek iyi beslenemiyorum bütçeden dolayı sizce şöyle bir kombinasyon alsam ve kullansam yararını görür müyüm ? Daha başlangıç seviyesindeyim ancak beslenme falan olmadığı için takviye yapmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. LİNK

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,
    Takviye alabilirsin elbette yardımcı olacaktır fakat normal beslenme yerine geçmez, adı üstünde gıda takviyesi. Bunun için normal protein,karbonhidrat ve yağ tüketimini düzenli olarak almalısın ve eksiklerini takviyelerle tamamlayabilirsin,iyi günler dilerim

3. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozu ucuz bir şey değil ki, besinlerden aldığından daha pahalıya gelir. Başlangıç seviyesindeki adamın BCAA ve Kreatinle de işi olmaz. Haftada 7-8 kere antrenman yapıyorsundur veya antrenmanların 2 saat falan sürüyordur ağırlığının 2 katı squat deadlift falan yapmaya başlamışsındır o zaman kullanırsın BCAA ve Kreatini. Şimdiden kullanmaya başlarsan hem cüzdanına hem böbreğine zarar.

NeverEnough bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş