Supplement önerisi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve GencFitnessci tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. GencFitnessci

GencFitnessci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 17 Yaşındayım Kilom 65 Boyum 1.74

Geçen 7 ay body yaptım üstüne 1 sene boyunca kickboks yaptım artık ikisinide bıraktım rafting yapıyorum haftanın 4 günü rafting 2 gün body 1 gün dinlenmeyle geçiyor.
    Kullandıgım ilaçlar.
    Multipower xplode all in one
    Multipower triple amino whey
    Solgar magnesium,calcium,zinc

Üstelik beslenmeme çok dikkat ederim karbonhidrat ve yağı cok az alırım sırf proteinli beslenirim. Fakat idman yaparken cok yoruluyorum kesilip kalıyorum. Küçük yaşta bi süre sigara kullandım onuda bıraktım.

Ek Supplement olarak ne önerirsiniz.
    Aklımda multipower x-treme workout ve universal animal pump var fakat hocam multipower mass gainer almamı söyledi kilo almak istemiyorum pek.

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Kullandiklarin ilaç değil ek besin öncelikle bunu belirteyim. Çok fazla şey kullanmana gerek olduğunu düşünmüyorum beslenmen yeterliyse eğer sadece whey yeterli olacaktir görüşündeyim . Ayrica eğer kilo almak istiyorsan karbonhidrati çok almalısın karbonhidratsız ne yazikki hiçbir şey olmaz. Çoğu kişi göbek yapar endişesiyle az yağlı ve az karbonhidratlı besleniyorlar ancak o kadar yanliş yapiyorlar ki kelimelerle ifade edemiyorum bu nedenle Karbonhidrat her zaman çok çok önemlidir. Gidip gainera para vereceğine günde 5 tabak makarna yersen daha faydali olacaği inancındayım .

technical1967 bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    En başta supplementler için ek besin demişsin, daha sonrada beslenmen yeterliyse whey kullanman yeterli. E beslenme yeterli ise neden bu adam ek besin olarak protein alsın ki :)

Sayfayı Paylaş